Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLACK T-SHIRT

image
Černé a bílé triko je základ šatníku. To černé je navíc praktické, protože na něm nejde vidět to, co jste v průběhu dne dělali a jedli. Třeba Míša si černé triko s džínama natáhne pokaždé, když nemá co na sebe - takže docela často.
image
  • Nejlepší na černém triku je, že ho seženete v různých variantách a tudíž se v něm skrývá nespočet různých outfitů. Ne nadarmo vždy ty nejlepší stylistky vidíte celé v černém. Jsou to holky chytré a s černou barvou a  černým trikem - pokud ho máte v super matroši, vždy vykouzlíte něco stylového!
image
image
  • Náš oblíbený návrhář JIŘÍ KALFAŘ vyrobil to nej ze všech nej černých trik! Můžete ho nosit na tolik různých způsobů, že ani sám Jirka neví na kolik. Fantazii se meze nekladou! Míša u Jirky v showroomu nafotila tři své nejoblíbenější stylingy, na které přišla a dokonce donutila i samotného návrháře ať nám ukáže pánské variace.
image
  • Tričko můžete použít i jako šaty, nebo provlíknout přes nohy a máte overal! Když začne pršet, uděláte pár chvatů, které si doporučujeme připravit a už doma máte kapucku.
image
  • Zde je důkaz, že je triko unisex a dokonce si ho můžete půjčovat se svým  milovaným protějškem. TIP BY BLOGES ROBES ZNÍ: Donuťte svýho kluka ať si ho koupí a nejenže mu ho budete nosit, ale alespoň budete vědět, že u něj máte vždy něco na sebe.
  • JÓ A KOUPÍTE HO ZDE.

KISS 

BR

PŘEDSTAVENÍ NOVÉHO PARFÉMU YSL

BE ELEGANT IN SNEAKERS!