Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BLACK BEAUTY BOURJOUIS

image

Je před náma víkend a páteční party, takže nejlepší čas na představení novinek večerního líčení! Existuje totiž černá a potom je tu….. ULTRA BLACK. Bourjois uvádí novou beauty kolekci SS15 DARK PRIVILEGE pro ultra intenzivní pohled! Tak schválně.

image

  • Nejoblíbenější produkty pro líčení očí od Bourjois jsou včechny oděny do intenzivní černé barvy. Poznáte je snadno: jsou černé se zlatým prvkem. A jaké to přesně jsou?

image

CENA: 359 Kč 

ULTRA BLACK Mascara

Co slibuje: 

  • intenzivní barvu
  • prodlužující efekt
  • ohromný objem řas

Co obsahuje:

  • vibrující černé pigmenty, které vydrží po celý den
  • Revoluční kartáček Twist 2-iN-1

Jak na to?

  1. Otočte zlatým uzávěrem na obalu řasenky, k dispozici je vám ultra přesný kartáček, který nalíčí každičkou řasu.
  2. Kartáček je připraven vykouzlit ten nejúžasnější objem řas

image

CENA: 309,-Kč

ULTRA BLACK Liner Pinceau 

Tato řada nabízí také černou linku s fluidní texturou a ultra přesným štětečkem o rozměru 0,5 mm. Své víčko orámujete ultra černou linkou, která vydrží až 16hodin! 

image

CENA: 220,-Kč

ULTRA BLACK Liner Pen 

Tato ultra precizní tužka na oči v odstínu vám vykouzlí intenzivní pohled. Možností je několik, tak se nechte inspirovat!

BLOGES TIP:
Vaše tužka bude vždy ořezaná, obsahuje totiž integrované ořezávátko, uschované v dolní části tužky. To oceňujem ze všeho nejvíc!

SHINE BRIGHT LIKE SWAROVSKI COLLECTION 2015!