Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BIKINI ON!!!

image

Ahoj holky, léto je v plném proudu a už máme jen necelé dva měsíce na to, obléknou plavky, tak rychle do nich. Předevčírem jsem se vrátila se Sardínie a tady máte moje nejvíc oblíbené plavky z dovči.


CELKOVÉ


image
  • V poslední době jsem se dost oblíbila celkové plavky. Jsou sice dost nepraktické na opalovačku, ale dost praktické na nošení. Za mě vedou celkové bílé od Nunui Bali, které se skvěle hodí i ke kraťasům jako bodýčko. Miluju věci, které můžu označit dva v jednom.:)
image

A co je na nich úplně nejvíc? Rafinovaná záda, kde máte jen zlatý provaz, který si můžete zavázat jak chcete. TOP!

image
  • Další celkové plavky v mé sbírce jsou od značky Tezenis. Nemají ramínka, takže si opálíte i dekolt. Nejdřív jsem si myslela, že je to na mě až moc vzorů, ale opět ke kraťasům vypadaly skvěle.
image
  • A nakonec největší favoritky z Instagramu jsou tyhle tyrkysové krásky. Bohužel vás asi zklamu, že je to no name značka a koupené jsou na Ischii, takže neporadím, kam pro ně. Navíc jsou mojí mamky, takže jsem je alespoň nafotila.:)))


SPORTOVNÍ


image
  • Úplně nejvíc praktický a nejvíc nošený byly a jsou za mě tyhle oranžovo-béžové opět od Nunui Bali, tentokrát z nové kolekce. Plavky této značky vypadají skvěle a navíc se skvěle hodí na sport, protože vám z nich nic nevypadne. Doporučuju aktivním povahám.
imageZÁBAVNÉ


image
  • A nakonec jsem se dost odvázala s tímto nejzábavnějšším kouskem v mé sbírce. Plavky najdete v Tezenis a mají je rovnou ve třech barvách.
image

KISS

M.