Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BIG DAY IS HERE!


Celkem dva měsíce příprav, nekonečné hodiny na schůzkách a poradách, zařizování všeho možnýho, do noci na mailu… A den D je konečně tady!

Doražte se za náma podívat do Chemistry Gallery / Bubenská 1 a poznejte na vlastní kůži, co to znamená nákupní horečka. Dveře se otevřou přesně ve 14:00, vstup kilo. Hned po příchodu si budete moct vychutnat welcome drinky od Frisca & Bubbleology a nechat si vytisknout aktuální fotku s hastagem #blogesmarekt od kluků z Prinka.cz! Hned po tom co se necháte nalíčit od šikovných vizážistek z MakeUp Institutu  a účes vám upraví studio All-Exclusive! Hlavně žádnou paniku! Na všechny se dostane. Místo čekání ve frontě na makeup, se můžete mezitím zabavit i jinak.


image
image


Horní patro totiž bude pařit našim oblíbeným prodejcům! Těšit se můžete na OM Touch, krasavce z Freshlabels, na kabelky Doca, MDMA fashion, StickerZoo, Le Petit Joie, Spirit Beads, Kare, ZOOT, ZING Anything, Interbio, ponožky Opium Sport,  plakáty od Nina Silla nebo Livelove.cz, knihu 3IN od Petra Neckáře a náš merch! Bude toho spoustu!

image


Pokud dorazíš v zasraných sneakers, budeš mít jedinečnou možnost nechat si je vyčistit od profesionálů v Crep křesle. Budou se blejskat, že nepochopíš. Navíc ke každé pásce se vztahuje i sleva do obchodu Footshop, který je hned za rohem. Stačí při placení říct heslo: blogesrobes. To je hodně lákavá nabídka, co?


image


Progam je taky našlapanej! Kromě Djských setů během celého dne, se můžete těšit na vystoupení divoké Sharloty, která zboří Chemičku přesně v 18:00! A hned po ní nastoupí se svou Stand Up comedy - KOKO Comedy! Tři bláznivý holky s prořízlou pusou.Tenhle market je hlavně o blogerkách, které na vás budou čekat s navranýma štendrama! Těšit se můžete konkrétně na World Needs Blondes, DBblog, Adel and Tessie, BK Blog, Kissbook by Mia, Fashion in my soul, Love-Fashion, WithloveK, TimetoFit, TheBookMagazine, Nikshion, Lucie Sumova, DomByDom, ChristinWest, StyleSolution, Paulinemma, TheBlondDiverse, MadeInPrg, Kee-it-Sexy, KaaGlo, BrixHaus a další. 

Na svý si přijdou i pánové. Domluvili jsme vám 3 stylový kluky, kteří ví, co znamená slovo fashion!


image


Kdo bude mít odvahu a koule na to, projet se na Futureboards, bude mít dnes jedinčnou možnost! 


Bude to krutý! Doražte nás podpořit a koupit si něco hezkýho pod stromeček! Startujeme ve 14 hodin! A pokud se vám po včerejší párty nechce do metra, tak si zavolejte TAXIFY, zadejte promokód BRM a vychutnejte si jízdu za 200kč zdarma.

C ya!

Bloges Robes dream team*

HOW DO YOU PARTY?