Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

AND THE UNEXPECTED WINNERS ARE...

image

Teda musíme říct, že v této soutěži převládala kvalita nad kvantitou, což nás moc potěšilo! Děkujeme všem za svoje příspěvky, bylo vidět, že jste se opravdu snažili, ale konkurence byla hodně veliká a laťka vysoko, takže kdo jsou naší UNEXPECTED vítězové?

  • Absolutní vítěz, který nás dostal svou originalitou a nápaditostí je přítel Kač Stainerové. Získávají vouchery na 2.000,- do Reserved a jako bonus trenky REPRESENT z naší limitky :)

image

  • Magdalena Sobková nám poslala svůj příspěvek mezi prvníma a tak stihla nasbírat kolem 300 liků u vás a nám se samozřejmě její zrcadlení taky moc líbí a odměňujem jí nabitou kreditkou na 2 500,- do CENTRA ČERNÝ MOST 

image

  • UNEXPECTED PHARNACY SHOPPING by Daniela Trojanová je top! Lajkovali jste na FB a nám se teda líbí nejen super outfit, ale i doplňky včetně igelitky… získává kreditku do Centrum Chodov na 2.500Kč!

image

  • Roztomilá a stylová malá shopaholička od Anežky Topolančinové, která je prostě k sežrání, získává poukázku na 1.000,- Kč do Lindexu, kde může pořídit i něco pro malou…

image

A bez odměny nezůstane ani Michaela Cásková s bezkonkurenčně největšim počtem lajků, která dostává kreditku na 500 Kč do Lindexu. Blahopřejeme!

V druhé půlce června spustíme VELKOU LETNÍ SOUTĚŽ O BRÝLE FENDI BY JIMMY CHOO, SLUCHÁTKA BEATS, TISKÁRNU NA POLAROIDY OD FUJIFILMU atd… Sledujte Facebook!

VANS X STAR WARS RULEZ!