Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

ABOUT MY HAIR!

Ahoj holky. V dnešním postu se dozvíte vše o mých vlasech. Tedy lépe řečeno vám popíšu, jaké produkty a proč používám. Už dlouho nepoužívám žádnou barvu na vlasy a tak jak mě teď znáte, tak jsem se narodila. No úplně takto ne, když sem byla maličká, moje vlasy byly spíš blond, vlnitý až kudrnatý. Věkem se mi vlasy ztmavily a stále se trochu vlní, ale určitě né do krásných pravidelných vln. Vlasů mám fakt hodně, nemastí se mi, ale mám problém s vysušením a musím používat olejíčky. Tak a teď vám popíšu moje nej produkty.

OLAPLEX

image
  • Nedávno mě Nikol poslala do svého nejoblíbenějšího kadeřnického salónu Michala Zapomněla, abych prý vyzkoušela proceduru zvanou Olaplex. Nejdříve sem myslela, že je to jen kůra, která se používá při barvení vlasů s tím, že vám to vlas chrání před barvou a neničí ho. Kůru Olaplex si však můžete nechat udělat i jen tak, bez barvy. Vaše vlasy to vyživí od základu, jsou hebké, lesklé a hladké. Na kůru by se mělo dochátet jedno měsíčně, podle toho, jak moc jsou vaše vlasy zničené. Já tam byla před třemi týdny a oživení stále trvá. 
image
  • A tady je důkaz, místo slibů. A pozor, kůru už si můžete pořídit i domů!


TUHÝ ŠAMPÓN

image
  • Tohle je naprostá bomba od značky Lush. Pro mě to byla velká novinka a moc jsem si neuměla představit tuhý šampón. Funguje ale stejně, jako šampón tekutý. Vlasy jen namočíte a pak přejedete touto hmotou. Ve spojení s vodou vám hmota hned napění, stačí párkrát přejet po vlasech. Já si oblíbila tuto barvičku a vůni Rose Jam. Nejlepší na něm je, že obsahuje arganový olej a vlasy po něm mám krásně hebké a lesklé. A co je velké plus, nevysušuje mi pokožku hlavy, s čímž mám často problémy.


TEKUTÝ ŠAMPÓNY

image
  • Jak už jsem psala, mám problém se suchou pokožkou hlavy, takže mi opravdu nevyhovuje každý šampón. Pokud máte stejný problém, tak vyzkoušejte tento šampón s olivovým olejem od značky Kiehl`s. Obsahuje i avokádový olej a citrónový extrakt. Nejvíc na něm miluji tu jeho jemnou vůni.
image
  • Pokud vaše vlasy potřebují velkou regeneraci, tak sáhněte po této řadě awapuhi od značky Paul Mitchell. Vaše vlasy opravu zregeneruje a naplní je všemi vitamíny zevnitř. Tyto šampóny používám hlavně, když dostávají vlasy zabrat při různých focení.


VLASOVÁ MAJONÉZA

image
  • Přírodní značku Havlíkova přírodní apotéka mi doporučila moje mamka, která začala používat čistící masku a krém Havlíkův přírodní zázrak. Je to naprostá bomba, ale o krémech až příště. Obě máme husté a tvrdé vlasy a po použití této novinky, tedy vlasové majonézy jsme byly nadšené. Vlasy se dají krásně rozčesat a navíc hned cítíte oživení a jemnost ve vlasech. Vlasová majonéza neobashuje jeden olej, ale hned několik surovin, které vás přesvědčí, že je to to pravé, pro vaše vlasy. Najdete v ní třeba arganový olej, rakytník, ibišek, bambucké máslo, rozmarýn nebo vaječné žloutky. MUST HAVE!


OLEJÍČKY

image
  • Tuhle mlhu na vlasy od značky Alterna nosím neustále v kabelce a používám ji často místo olejíčků. Vlasy mi vždy krásně uhladí a je to můj největší pomocník, když cítím a vidím, že mé vlasy ztrácí lesk.
image
  • Tak a nakonec vám představuji tuhle arganovou řadu ze stránky www.interbio.cz. Ze všeho nejraději mám jejich arganový olejíček v malém balení. Stojí jen 132 korun a vlasy mi krásně regeneruje, vyživuje a hlavně hydratuje.

KISS

M.

LUSH V NOVÉM KABÁTU!

STYLE HUNTER. HUNTER STYLE.