Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

5 BEST BREAKFAST PLACES by BLOGES

Snídaně. Nejdůležitější jídlo dne. To je stará pravda. Totiž to, jak se ráno najíte, může dost ovlivnit celej vás den a proto jsme vybraly 5 míst v centru Prahy, kde často začínáme náš den dobrou snídaní, maj super kafe/čaj i obsluhu a kde nás můžete nejčastěji potkat (i v čase kolem oběda :)

image
  • O'PAPA - REVOLUČNÍ

Ano vidíte dobře. V tomhle bistru kousek od Náměstí repu na rohu Dlouhý a Revoluční, mají naše oblíbený mladý kokosy, který si můžete dát jako drink a vlastně i jako svačinku. Stojí tam 140 Kč a jsou vynikající!  

image


V O'Papa se totiž řídí heslem: THINKING ABOUT FOOD a je to znát na všem, co si tam dáte. Melounový fresh, salát s kozím sýrem a řepou, jogurt s malinama nebo doporučujem avokádové smoothie a čerstvé sendviče! Omňooom!


K sepsání tohoto článku nás trochu inspirovala nová kampaň, kterou nafotila Nikol pro Pauseterii v obchodním centru Quadrio. Od dnešního dne je totiž tváří této kavárny a můžete jí tam pravděpodobně potkávat každý den na schůzkách nebo když jde z YOGAME studia, které je tam kousek…


image


Kavárna je hned v 1.patře s krásným výhledem a moderním meníčkem na iPadu, kde najdete freshe, kvalitní čaje i kávu, výborný dortíky nebo třeba Vejce Benedikt!

image

Jednu takovou snídani můžete i vyhrát, když si vyfotíte na Instagram svojí snídani v Pauseterii, přidáte hashtag ‪#‎snidanevpauseterii‬. Na konci října dostane jeden z vás poukázku na 2000Kč do všech restaurací Delicato Restaurants (třeba Kotleta na Staromáku a Náměstí Repu)


  • BAKESHOP - DLOUHÁ 

Naše vůbec první snídaňárna. Nikdy nezklame a vždycky si pochutnáme. Sojové cappuccino, omeleta ze 3 vajec se žampiony, rajčaty a slaninou, k tomu růžová limonáda a jako dezertík mrkvovej cupcake. Ouu! Tomu říkáme nejlepší start dne. 

Občas na něj skočíme i odpoledne.

image


Dá se sedět venku a pozorovat kolemjdoucí turisty korzující ze Staromáku do Dlouhý a občas mezi nima zahlídnem i známí a hodíme řeč. Prostě a jednoduše - Place to eat :)


  • MASSON’S BAKERY - BÍLKOVA

Kousek dál se nachází Kavárna Mansson´s Bakery & Café na pražském Josefově a kromě kávy a čaje nabízí výběr z kvalitního dánského pečiva jako třeba celozrnná bageta s fíky a ořechy nebo podobně orgasmické dobroty, které sice stojí dost, ale stojí za to :)

image


Nově si sem můžete zajít také na chutný a netradiční oběd. V nabídce jsou zajímavé dánské pokrmy jako třeba vynikající masové Frikadely, unikátní paštiky nebo lákavé otevřené sendviče. Tohle všechno v rodinném prostředí a pokud počasí ještě dá, tak můžete posedět i na příjemný venkovní zahrádce,


  • STARBUCKS - ANDĚL

Přiznejte se. Kdo si ještě letos nedal na IG fotku s novým kelímkem se Stars? Jo jo, my víme, je děsně fotogenickej a Pumpkin Spicy Latte z něj chutná prostě neodolatelně. Víme taky, že je mezi váma hodně haterů Starbucks, ale my ho máme prostě rádi.

image

Třeba obyčejné střední ice-coffee s karamelovou příchutí vyjde na necelých 70Kč, takže pokud nepotřebujete ještě zahřát tak doporučujem tohle kafe na ledu se sojovým mlíkem.

Nejčastěji posedáváme v novém Stars v OC Nový Smíchov, kde sice sedíte jako v ohrádce, ale když chytnem zelený sametový křeslo, tak v něm dokážem vykysnout i hodiny!

image


Tak a teď už víte, kde nás potkáte na kafi, freshi nebo dortíku.

Kdybyste chtěli objevit další skvělé kavárny v Praze tak se zůčastněte festivalu KAVÁRNY NAŽIVO, který začíná už zítra!

Vaše Blogesky

NA SAMOTĚ U LESA aneb VÍKEND PLNÝ ROMANTIKY.