Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SPRING IS ALMOST CALLING VOL. II

SPRING IS ALMOST CALLING VOL. II

tumblr_olq14lpTRj1s9x50do1_1280.png
tumblr_olq14lpTRj1s9x50do3_1280.png
tumblr_olq14lpTRj1s9x50do2_1280.png
tumblr_olq14lpTRj1s9x50do4_1280.jpg
tumblr_olq14lpTRj1s9x50do5_1280.jpg

SPRING IS ALMOST CALLING VOL. II

Včera jste se mohli podívat na fotky outfitů s růžovým nádechem od Nikol a dneska je na řadě Týna s její pánskou inspirací. 

A hlavně je celkem jasný, že po tak dlouhý zimě, kdy očekáváme každým dnem  teplejší počasí a obchody už začínájí přicházet s novými kolekcemi, nemohly jsme odolat a musely pro vás připravit posty plné módních novinek!

BLACK IS MY HAPPY COLOR.

Jak jsem celkem dost vysoká, tak jsou mi bohužel všechny dámský mikiny dost krátký a při jakýkoliv manipulaci s rukama se mi vytahujou do pasu, takže koukám mnohem radši po pánských variantách.  

A navíc dobře pro mě, protože se to tu v Praze začalo hemžit mojí oblíbenou švédskou značkou Cheap Monday, která má skvělý materiály, neotřelý střihy v podobě ultra úzkých džínů a širokých topů, které nejsou Skandinávskému stylu cizí. Všechno mi od nich dobře sedí a baví mě i jejich ikonické logo ve tvaru lebky. Mám od nich už několik věcí a patří mezi moje nejnošenější. Pamatujete si můj khaki bomber s obřím nápisem Cheap Monday. Už se na mě směje ze štendru a čeká, že brzy přijde na řadu. 

image
image
image
  • Bunda, která má skvělou a hlavně trendy barvu v odstínu… hmmm pudrové modré s kovovým nádechem cobaltu je z Lindexu. ( takhle my se s holkama normálně bavíme o barvách :D )
  • Sneakers Nike.
  • batoh H&M  /  Lennonky Komono z Freshlabels.

MODRÁ JE DOBRÁ.

image
image
  • Když na mě přijde občas trochu barevnější období, vytáhnu tuhle džisku od Project Rehab, kterou jsme si s Nikol zamilovaly a vlastníme ji obě dvě. 
  • K tomu se mi hodila tahle v pořadí druhá mikina od Cheap Monday. Vypadá trochu jak z 80. let, ale to byl záměr, protože se tenhle styl vrací zpět do módy jak bumerang.  Rave kids na techno párty na Polygonu by mi to odkejvaly. :)

Foceno Olympusem Pen! <3 Kdyby jste to chtěli vědět.

KOUZELNÉ MÍSTO KOUSEK OD PRAHY!

KOUZELNÉ MÍSTO KOUSEK OD PRAHY!

SPRING CALLIN’ - VNITROBLOCK

SPRING CALLIN’ - VNITROBLOCK