Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

VŠE O NAŠÍ BOHO SVATBĚ část I.

VŠE O NAŠÍ BOHO SVATBĚ část I.

8P9A9117.JPG

Je to přesně týden po svatbě a my jsme právě na svatební cestě ze San Franciska do Nevady, na festival Burning man. Na místo, který bylo vůbec prvním tématem naší konverzace na Tinderu. Nějaký zvídavý Karol se mě totiž takovou lámanou češtinou tenkrát ptal, jaký to tam je a že je to jeho sen se tam jednou podívat. Rok a půl na to jsme se vzali a jedeme tam na líbánky. 

 

WELCOME TO OUR STORY

Nebudu vám lhát. S organizováním celý týhle svatby jsem měla fakt hodně starostí. Když mě každej varoval, že rok na přípravu takovýhle svatby je málo, tak jsme se tomu smála, ale musím zpětně uznat, že měli fakt pravdu. Ok, musíme brát v potaz, že samotný místo - střecha Lucerny (do tý doby nepřístupná veřejnosti) byl sám o sobě docela oříšek, ale když jsme tam 18.8.2017, tedy přesně rok před obřadem byli na opening, tak nás to místo oba doslova uchvátilo. Během půlročních příprav jsem už tak optimistická nebyla, ale nakonec se tam naše svatba opravdu uskutečnila i přesto, že jsem skolabovala ze stresu (a to snesu fakt hodně- vždyť jsme dělala uz 15 x Bloges Market), a nakonec to byla opravdu nejlepší "akce" mýho života! :)

8P9A9000.JPG

Čím se blížil náš den D, byla jsem víc a víc letargická. Poslední 3 dny před svatbou jsme se dokonce těšila i když nebylo vše podle mých představ (a že jsem na to měla ten nejlepší team lidí) Okolí se mě ptalo, proč jsem si na to nevzala  nějaký lidi, koordinátory, agentury, když se nabízeli. Ale já si chtěla sestavit vlastní team lidí, kteří jsou mi nějakým způsobem blízký, jsou nejlepší ve svém oboru, empatický, intuitivní a neuvěřitelně talentovaní. Bez těchto lidí by naše svatba určitě nebyla tak nezapomenutelná. 

Ráda bych vám je proto prostřednictvím tohoto článku představila. Začneme hezky postupně.

PŘÍPRAVY NEVĚSTY

VLASY. Tak tady to nebude asi žádný překvapení. Kdo jinej by mi měl dělat účes na můj velký den, než můj dlouholetý kadeřník a kamarád Michal Zapoměl, který si do toho nenechal kecat a místo malých copánků, které jsem původně chtěla, si prosadil jen čistý, jemný styl. A vzhledem ke zbylému zdobení šatů, to byla za mě dobrá volba. 

SVATEBNÍ LÍČENÍ. Pro mě také mělo jasnou volbu. Šikovná, vtipná, prostě úžasná Elena Pinzari si pro dokonce připravila masku na pytle pod očima, hydratující masku na obličej a parafínový zábal na ruce, aby náhodou něco nepodcenila byla na svůj Den D prostě dokonalá (nebo alespoň připravená :)

S mojí milou tchýní v Salonu u Michala Zapoměla v Karlíně, kde probíhaly přípravy.

S mojí milou tchýní v Salonu u Michala Zapoměla v Karlíně, kde probíhaly přípravy.

SVATEBNÍ ŠATY

Prý jsem byla >podle návrhářky Terezky Sabáčkový< v minulém životě perská princezna. No nevim, spíš možná perskej vypelichanej kocour :) Každopádně na tyhle šaty mám bezkokurenčně největší ovace! A právem. Pošití krajky trvalo totiž neuvěřitelných 70 hodin a byla na ně použita velmi vzácná krajka z Dubaje. Možná taky proto měli takový orientální nádech. Nechávala jsem si je dělat na míru a ušití trvalo skoro 3 měsíce. Mezitím jsem trochu zhubla stresem, ale i přesto, že mám tak trochu klučíčí postavu (rozuměj - nemám štíhlý vosí pas ani velký prsa nebo zadek), tak mi Terezka pomocí krajky vytvořila krásný ženský linie. 

8P9A9574.JPG

A protože víte, že zastávám "sustainable fashion", a svatební šaty by neměli být výjimkou, tak jsem svoje šaty poskytla na půjčení zpátky do Salonu k Terezce Sabáčkový na Národní 21, aby udělaly radost třeba jiný nevěstě v ten její den. A věřím, že i za mnohem lepší cenu, než si některý půjčovny účtujou.

BOTY? Co se týká bot, tak jsme měli nepřímo zakázané podpadky (i vzhledem k charakteru dřevěné podlahy střechy) a každá z nás to myslím velmi uvítala. Já jsem byla nakonec bosa, jen jsem si druhý den po divoký tancovačce musela vyndavat pár třísek z nohy, ale stálo to rozhidně za to :)

 

PŘÍPRAVY ŽENICHA

Mohlo by se zdát, že to mají v tomhle kluci mnohem jednoduší, ale ne tak docela. Naštěstí už dávno odzvonil trend saka, vestičky, kravaty a mnohem častěji vidíte ženichy v lehké košily, motýlku nebo s kšandama. Určitě se v tom cítí mnohem pohodlněji, takže když jsme zavítali s taťkou do Galardu na Peterském náměstí, tak jsme v "cassual stylu" měli celkem jasno. 

8P9A9884.JPG

Take to byl jeden z důvodů, proč jsme dali na pozvánku striktní dress code. Žádná saka, kravaty, tmavé ani výrazné barvy. A k mému milému překvapení to všichni chlapi dodrželi a neskutečně jim to seklo. No posuďte sami.

Karol si nechával ušit na míru lňěnou košili v odstínu mých šatů (ayvory) a kalhoty jsme vybrali "camel brown". Kšandy i motýlek poskytl KRYSPOL a boty jsme sehnali u Bati na Václaváku.

 

Tolik tedy k přípravám. Obřad, hostinu, bary, dekorace a SILENT DISCO probereme až se vrítáme do civilizace z líbánek, ok?

 

Jinak velký obdiv a dík patří naším svatebním fotografům, jmenovitě MAREK SYBAL a ALEX HRAŠKOVÁ. Jejich práci najdete na Instagramu!

BURNING MAN 2018

BURNING MAN 2018

VYHRAJ GoPRO a ČOČKY ACUVUE ZDARMA!

VYHRAJ GoPRO a ČOČKY ACUVUE ZDARMA!