Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BRIDE TO BE

BRIDE TO BE

Mám pocit, že to není ani pár měsíců, co jsem tu psala o zásnubách a den D už se nám pomalu blíží. Nebudem si nic namlouvat, organizování takovýhle akce, jako je svatba pro 150 lidí na střeše Lucerny v centru Prahy, je asi tak 100x náročnější než všechny Bloges Markety dohromady, ale mám naštěstí super team lidí, kteří mi se vším pomáhají a ráda bych vám proto představila, kdo vlastně naší svatbu fotí & natáčí, oblíká, dekoruje, češe, líčí... A při tý příležitosti jsme v prachovských skalách nafotili pár předsvatebních fotek. 

IMG_1670.jpg

 

NEVĚSTA

IMG_2192.jpg

Začneme od základu. Tedy od nevěsty :) Okolí si většinou myslí, a nepřímo pasuje každou nastavající manželku, do pozice organizátorky, protože už "to má přece vysněný odmalička". Tak já teda ne. Po tom, co jsem téměř celou svojí kariéru modelky a herečky byla v roli nevěst, mě to tak trochu přešlo a vlastně ani nejsem ten princeznovský tip, což možná většinu z vás trochu zklame (viz následující fotka), ale i přesto jsem do toho šla a co je víc - dokonce i můj snoubenec Karol!

 

MAKE - UP & VLASY

Tohle celý focení vzniklo hlavně proto, že jsem měla přijít na zkoušku svatebního líčení. Vzhledem k tomu, že mě už dlouho líčí na všechny akce talentovaná Elena Pinzari, tak nebylo tak úplně, co zkoušet a proto jsem zpunktovala i focení.  

Celá naše svatba se ponese ve světlých, přírodních barvách a proto jsme volily i přirozenější look. Obřad máme až při západu slunce, takže nepotřebuji nánosy ani vrstvy make-upu, ale spíš odlesky a highlights na tváře, aby to vypadalo fresh (stejně se budu potit jako prase :) Rtěnku mi Karol pravděpodobně slíbá, takže na rty bude stačit lest a jemná konturka..

No a když už jsem byla u Eleny v Brow Labu, tak mi její kolegyně Olga udělala rovnou "hairstyling". Našla si inspiraci na Pinterestu a za 10min bylo hotovo. Co na to říkáte? Líbí? Jinak účes na mou svatbu bude dělat můj dlouholetý kadeřník a kamarád Michal Zapoměl, tak se nechte překvapit, co vymyslí :)

 

SVATEBNÍ ŠATY

IMG_2218.jpg

Tak to bylo vůbec to první, co jsem začala řešit. Jaký střih, látku, odstín, krajku... Nejsem zastánce velký tylový sukně alá šlehačkový dort ani minimalistických sněhobílých šatů. Miluju krajky! Líbí se mi detaily na rukávech, zádech, zakončení sukně...

Vybírali jsme proto s návrhářkou Terezou Sabáčkovou (která vyhrála i svatební šaty roku) a která mě pravidleně oblíká do Varů na festival a jiný "red carpet" příležitosti, takové šaty, které mi zvýrazní přednosti a zakryjí nedostatky a ve kterých se hlavně budu cítít pohodlně!

 

KVĚTINY

..ve vlasech, na slavobráně, pro družičky a v neposlední řadě - svatební kytice. Pivoňky, růže, eukalipty, bavlna... Další z věcí, který tak úplně nerozumím a proto jsme si nechala poradit od Floristky Daniely Brožové, která dobře ví, v jakém stylu máme svatbu a vytvořila tento BOHO věnec, kytici a výzdobu.

 

ŽENICH

Co si budem. Chlapi to maj v tomhle o dost jednoduší. No, i když, jak se to vezme... V posledních letech se rozmohl trend ženichů bez saka, resp. bez obleku. Tedy jen košile, kalhoty, kšandy, motýlek... a klobouk! 

IMG_1451.jpg

Košile a kalhoty se budou šít snoubenci na míru v pánském krejčovství GALARD, které najdete na Petrském náměstí. Stylové kšandy a motýlek je od KRISPOL. No a klobouk je z nové letní kolekce TONAK.

 

FOTKY & VIDEO

Pro mě osobně, nejen jako blogerku/influencerku, velmi důležitá součást! Hlavně také proto, že na naší svatbě nebude nikdo používat telefony, ani moct fotit / točit. Každý z hostů odevzdá svůj mobil u vchodu a užije si "v offlinu" náš den. 

IMG_4909.jpg

Proto jsme se všichni společně vydali o víkendu do Tisé, aby si na sebe fotografové a kameraman zvykli a vzájemně se respektovali. A vy můžete sledovat, co všechno vzniklo pod objektivem těchto dvou skvělých fotografů:

Marek Sybal - náš dobrý kamarád, který fotí zamilované páry po celém světě.

IMG_2176.jpg

&

Alex Hrašková-  mladá, talentovaná rodačka z Lučence na Slovensku jako Karol

 

Video, dekorace a šaty pro družičky až příště... musím už běžet zařídit catering, prsteny a kapelu. Tak zatím!

 

N.

5 TIPŮ, JAK USPOŘÁDAT TU NEJLEPŠÍ ROZLUČKU SE SVOBODOU aka JEDEN PENIS DO KONCE ŽIVOTA!

5 TIPŮ, JAK USPOŘÁDAT TU NEJLEPŠÍ ROZLUČKU SE SVOBODOU aka JEDEN PENIS DO KONCE ŽIVOTA!

Kouzelné místo v Beskydech

Kouzelné místo v Beskydech