Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

BEAUTY DEN V TONI&GUY.

BEAUTY DEN V TONI&GUY.

Je pravda, že odbarvováním na blond dávám svým přirozeně hnědým vlasům celkem zabrat a poslední dobou potřebuji péči čím dál tím častěji. Nemůžu si ale pomoct, ta blond mě strašně baví a vypadá to, že nic zatím nehodlám měnit. Jednou za měsíc si vždy zajdu do Toni&Guy v Michalský, kde na mě Martina Šimáčková vždy zkouší nějaké super hot novinky.

 

Tentokrát to byla nová řada od Schwarzkopf OIL ULTIME: AROMATERAPIE A LÁZNĚ PRO VLASY, která slibuje dopřát často barveným vlasům odpočinek a dodat jim vitalitu. Vrhly jsme se tedy nejdřív na dobarvení odrostů pomocí melírovací techniky, abych vlasy nedostaly takový šok. Pak jsme vlasy natónovaly novou řadou od Schwarzkopfu, která se jmenuje Igora Royal Take Over - odstín Dusted Rouge. 

31543476_10216101840476289_2344589687307370496_n.jpg

A poté jsme začaly s mytím a olejovou kůrou, která hloubkově vyživuje vlasy. Vybrala jsem řadu s Arganovým olejem a fíkem. 

199071_OilUltime_ECL_CEE_CZ_X_PRINT-6.png

Pokud si nevíte rady se svými zničenými vlasy, zkuste se objednat na tuhle kůru, která obsahuje i masáž hlavy a vlasové pokožky. 

  • Snad jste také zaregistrovali květnovou soutěž, která právě běží. Soutěžit můžete třeba o tabletky Hairburst, díky nimž vase vlasy porostou "ostošest" :) Více v tomto odkaze. 
TVÁŘE JIŽNÍHO OMÁNU/ČÁST 2.

TVÁŘE JIŽNÍHO OMÁNU/ČÁST 2.

MÁJ, KRÁSY ČAS!

MÁJ, KRÁSY ČAS!