Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

FRESH LOOK BY MÍŠA❤️

FRESH LOOK BY MÍŠA❤️

29313728_10156195787563890_2153528427922063360_n.jpg

Ahoj všem, posílám vám pozdravy z Bali. Za chvilku už se chytám zpět do Prahy, počkala jsem si na sluníčko a nemůžu se dočkat jarních dnů v Praze. Konečně můžeme zahrabat svetry a kabáty do skříně, na to se mimochodem už moc těším a vytáhnout lehčí hadříky a postupně i plavky. První co mě po návratu čeká je vyklízení šatníků na náš další Bloges Flower Market, máte se opravdu na co těšit máme s holkama v zásobě hodně věcí. A teď trocha inspirace z nové kolekce značky Forever21 podle mě. Vybrala jsem hodně super kousků, mrkejte...

1.outfit

  • Trika ve Forevru nakupuji často. Kolikrát už jsem tam natrefila na super simple kousky i na ujetější rocková trika zajímavých střihů. Najdete tam i jednobarevná bodýčka a obyčejné kousky k džínům. Omrknětei last chance štendr, já mám vždycky štěstí a odcházím ze svými nej úlovky. 

2.outfit

  • Jednodílné plavky jsou základ, na opalovačku dost nepraktický, ale zase je můžete nosit jako top ke kraťasům nebo pod džísku. Tuhle otrhanou najdete v aktuální kolekci. Na fesťáky jako dělaná.

3.outfit

  • Tyhle šaty? Láska na první pohled. Stály jen 599 kč a nebudete je chtít sundat. Často jste se mě na ně ptali na Instagramu, tak snad je ještě najdete v obchodech na Čerňáku nebo na Chodově. Jooo a měly je i v černé barvě.

4.outfit

Poslední můj úlovek jsem na dovče skoro nesundala. Tyhle plavky jsou za mě výhra a drží už druhou dovču... V JEDNODUCHOSTI JE KRÁSA.

KISS,

M.

 

POZVÁNKA NA BLOGES FLOWER MARKET.

POZVÁNKA NA BLOGES FLOWER MARKET.

ZÁZRAČNÝ COCONUT DETOX

ZÁZRAČNÝ COCONUT DETOX