Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

AMAZING PLACE V BRNĚ.

AMAZING PLACE V BRNĚ.

Nedostanu se do Brna, co je rok dlouhej, protože mě tam nic moc nikdy netáne a veškerý svůj čas trávím v Praze nebo na jiných místech, než je právě tohle město. Informace, že je tam nejvyšší budova v ČR - AZ Tower a v nejposlednějším patře má dokonce dvouposchoďový apartmán, mě začala dost zajímat.

 

Nedělala jsem si ale nijak důkladný research, prostě jsem jen obvolala pár kámosů s dotazem, zda mají plány na Velikonoce. Nikdo neměl nic zajímavýho, tak jsme nasedli do auta a vyrazili na prodloužený víkend. Cesta trvala skoro 5 hodin. :D Ale to radši nebudu připomínat. 

JENŽE TEĎ TO PŘIJDE!

Nechala jsem ostatní v dole v autě a šla vyzvednout klíče společně se základní prohlídkou. "Takže tady se zapíná krb, tady je jeden pokoj se vchodem na terasu, tady je druhý s výhledem na zbytek města, tudy se jde do sauny a nahoru po schodech je bazén." 

 

Ehm? Vážně? Plocha pres 300 m2 ve 28. a 29. patře, skvěle prosvětlený apartmán s bazénem - přesně jsem věděla, kterou ložnici si beru a v tu chvíli jsem si uvědomila, že odtud neodejdeme následujících 72 hodin ani náhodou! Došla jsem dolu pro věci a pro ostatní a jen jsem potichu oznámila, že tohle nepochopí, až to uvidí. A taky že ne! Objednala se pizza, nakoupil led dole v JIPu a víkend mohl začít. Nebudu zabíhat do detailů, každopádně si můžete pustit víkendovou story u mě na Instagramu v uložených stories. 

Rozhodně doporučuju, pokud chcete stylově oslavit třeba příchod Nového roku nebo něčí narozeniny. A samozřejmě jsme vyšli i ven na chvíli. Dostala jsem od kámosů pár tipů, kam v centru zajít. Drinky a večeři jsme poladili v Baru, který neexistuje a nedělní snídni ve stylové kavárně Skog.

VÍCE NAJDETE NA AMAZINGPLACES.CZ! <3

Díky za přečtení.

Kiss, Kris*

MÁJ, KRÁSY ČAS!

MÁJ, KRÁSY ČAS!

POZVÁNKA NA BLOGES FLOWER MARKET.

POZVÁNKA NA BLOGES FLOWER MARKET.