Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

POZVÁNKA NA BLOGES FLOWER MARKET.

POZVÁNKA NA BLOGES FLOWER MARKET.

Doražte za náma v neděli 22. 04. do Vnitrobloku v Holešovicích, který se promění v květinvou louku plnou slunce a stylového oblečení. Máme toho opět připravenýho spoustu, takže se pohodlně usaďte a pročtěte si, co pěknýho vás čeká. <3

Celý event je hlavně o blogerkách, které budou mít štendry plné nejlepších kousků ze svého šatníku. Můžete se těšit samozřejmě na nás Bloges Robes, na World needs Blondes, Dominiku PO, Dominiku Lukášovou, Alex Sedláčkovou, With love K, Alex Fráňovou, Janu Janatu, Veroniku Frankovou, Janu Bond, That Boy nebo Bobo Vibe. Kromě blogerek jsme pozvali i naše kámoše influencery, kteří mají rozhodně styl a hodí se na tento event. Je to kadeřník Michal Zapoměl, makeup artist Pavel Kortán, zpěvačka Sharlota a herečka / zpěvačka Mariana Prachařová. 

FLOWERS EVERYWHERE!

Veškerý prodej bude probíhat nahoře v 1. patře v tanečním prostoru Sektor, který bude ozdobený do květinových dekorací od Papavera Květinářství a tradičně i Dreamy od Báry

Dále se můžete těšit v horním patře na Zahrada Na Niti, Michaelu Duckou a její smyslné spodní prádlo a plavky, výprodej oblečení z posledních kolekcí od Atelier Flannel, šperky od Lucky Team, na hodiny od Sudnay Rose,  kosmetiku od Metamorcosmetics, originální dárky od Maddera Design, budete mít jedinečnou možnost ochutnat The Soul Bowl jako první a nejvíc se těšíme na stánek s parukami od MyWigs, které nosí naříklad Sharlota nebo Koki! 

Těšit se můžete i na bláznivou Kamu, která ten den bude mít sebou k prodeji svou nejbarevnější kuchařku. <3 

BEAUTY LAB.

Když se vrátíte zpět tam, odkud jste přišly, tak hned za rohem, kde je prosklená místnost na vás bude čekat Beauty koutek, který nesmí chybět na žádném z našich marketů. Nově otevřený JuiceMeBaby studio, kde se cvičí yoga a je inspirovaný Bali, na Bloges Flower Marketu představí svůj workshop, který bude o péči o pleť. Všichni kdo dorazí dostanou čerstvý fresh a ještě se dovzví, jak se o sebe správně starat. Pinzari Brow Labs a LÍČIRNA se postará o makeup, takže pokud budete mít chuť na fresh makeup nebo na glitter lips, víte kam zajít. A nakonec vlasy, které vám upraví team lidí od Toni&Guy a Rowenta

ČÍM VÁS OCHLADÍME?!?

Ochutnejte fresh novinku Oxo Tea coctails přímo na marketu, ke kytkám se tenhle drink skvěle hodí a navíc vás překvapí super chutí ovoce.

Na první stovku z vás bude čekat ochlazení v podobě drinků DOUBLE DOUTCH, takže neváhejte přijít hned ze začátku akce, ať na vás zbyde drink a ty nejlepší kousky.

30729162_10156284689888890_6288164861050355712_n.jpg

JOOO a nezapomeňte se zastavit v našem vyladěném fotokoutku, kde budete moci vyzkoušet Instax a odnést si flower fotky z marketu.

A NAKONEC MÁME PŘEKVÁPKO PRO VŠECHNY MAMINKY!!!

Na marketu bude poprvé v historii všech marketů koutek pro děti. Le market Hlídárna bude mít kapacitu až 13-ti děti a cena je 50kč za hodinku. To je čas, kterej vám v klidu stačí na nákupy. :) Přece jen kolem nás už vypuknul baby boom, takže jdeme s dobou.:)

Těšíme se na vás tuhle neděli. 

Vaše Blogesky. 

AMAZING PLACE V BRNĚ.

AMAZING PLACE V BRNĚ.

FRESH LOOK BY MÍŠA❤️

FRESH LOOK BY MÍŠA❤️