Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

5 VĚCÍ, KTERÉ MĚ FAKT BAVÍ!

5 VĚCÍ, KTERÉ MĚ FAKT BAVÍ!

7c1K4-urGpamik1JGxUQhwz5egHwWVMdBb3v-1ygZG45LusWzZZuAqDXalmsY3blie-Ccfc.jpg

Dnes jsem se probudila v sedm ráno, nevím proč, normálně vylézám po deváte spíše k desáte hodině.:) Vzala sem si tedy počítač a rozhodla se pro vás sepsat pět věcí, které mě fakt baví, no a tady jsou. Doufám, že se vám tahle rubrika bude líbit, mohly bychom jí psát pravidelně. 

Ranní ptáče opravdu dál doskáče....

 

1. KOSMETIKA DERMALOGICA

Tuhle skvělou kosmetiku mi doporučila kamarádka. Chvilku jsem čekala, než ji sem dám, abych různé produkty vyzkoušela a mohla se tady podělit. Vše mi došlo v cestovním balení v takové malé taštičce. To mě vždycky zaujme, protože je to opravdu praktické, mám na cesty vše co potřebuji a nemusím nic řešit. Nejvíc jsem si oblíbila jejich olejíček a čistící pudr, který používám ráno i večer, mrkněte na něj SEM, pleť je po něm jemná a prozářená. A do třetice jsem si oblíbila oční péči a masku, která znatelně snižuje viditelnost otoků v oblasti očního okolí a tmavých kruhů pod očima. TOP!

6R0OxDA4xsNPV9toIg5R6I1au-YO9SNkIAdBGMqUVv3JfrGSzLW2UyF0Kz6tgLdKCIxDVvY.jpg

2. PONOŽKY HAPPY SOCKS

Není nad to navlíknout ponožky, uvařit si teplý čaj či kávu a zůstat celý den v posteli s pocitem, že opravdu nic nemusíte. K téhle skvělé příležitosti miluju ponožky Happy Socks a to hned z několik důvodů. Za prvé jsou stylové, za druhé mi jsou příjemné a za třetí mají novou kolekci Beatles a písničku YESTERDAY při tom nic nedělání zbožňuju úplně nejvíc.

Znáte příběh těchto bláznivých ponožek? Projekt Happy Socks vymysleli dva Švédi. Proč? Na severu mladí lidé často pořádají večeře a večírky pro své přátelé u sebe doma. No a aby byli všichni stylový, ikdyž si sundají boty, tak se vymyslely tyhle ponožky. Tuhle story jsem si vyslechla po svém příletu právě ze severu, kde jsem s jednou takovou párty měla zkušenost, jako vzdálený posluchač, takže mě to dost pobavilo.

3. KVĚTINY

Kytky potěší každou ženu a já nejsem vyjímka. Často si je kupuji i sama, bych se jich taky nemusela dočkat.:) Mám ráda tu vůni, když přijdu domů a mám ráda se na ně jen tak koukat. Občas to přeženu a vypadá to u mě jak v maličkém květinářství, ale co když se mi to líbí.:)

vPd7yORXj6ZOaZU3BkHd7AlGP-ob91DLiCNzlJvehzPrLjs0QLEKV6V4r0IxhDtOjJDHWno.jpg

Jinak doporučuji květiny z PROVONÍ, které jste mohli vidět i na našem Bloges Art Marketu nebo Flowers-Flowers Prague. Z květinami se poslední dobou roztrhl pytel, takže máte na výběr z lučních kvítků i luxusnějších květin všeho druhu.

Gevwkhl7KuYNIs2CmxVntj8ItdAD3KPfPvi0ygOg8pBFni3PfmeAnbPGNQg_0sEU-t5NIGQ.jpg

4. NOVÁ KABELKA

Květiny jsou v mých radostech číslo jedna o tom žádná, ale před týdnem mi udělala velkou radost i tahle kráska značky Tous. Baví mě tyhle velikosti kabelek, kam se vejde opravdu všechno - v mém případě mluvím o foťáku.:) A když už jsem u těch doplňků fakt mě baví můj milovanej červenej náramek s Karmou od MouJewel a klasika v nových barvách, kterou nesundavám - tedy náramky Spirit Beats.

QqjOXCw8lg5rs0_E8kXpgCWyI55Qm9aBOz6B7-eNnq3k5H19dN0eq7kMw9ZFGE_i4CTb7m4.jpg

5. LAPAČE SNŮ

Přiznávám se, mám jich doma opravdu dost a stále bych kupovala nové. Tuhle vášeň u mě rozjelo Bali a od té doby mi to zůstalo. Hodně tomu pomohlo, že se tyhle krásné dremy hodně rozmohly i tady v Praze. Jako první jste je mohli vidět na našem Bloges Boho Marketu, kde nám celou kavárnu ozdobila Barča s DREAMYODBARY.

Teď jsem objevila novou stránku, kde najdete krásné lapače. Značka Madelaine Design je úplně nová a můžete si pořídit ozdobičky všech velikostí, já si úplně zamilovala tenhle zářivě bílý. Zatím mám fotku jen takhle, už týden přemýšlím, kam ho zavěsím.:)

7c1K4-urGpamik1JGxUQhwz5egHwWVMdBb3v-1ygZG45LusWzZZuAqDXalmsY3blie-Ccfc.jpg

A nakonec mám tip na knihu. Asi ji už všichni znáte, je to Hygge a napsal ji: MEIK WIKINGN - PREZIDENT INSTITUTU PRO VÝZKUM ŠTĚSTÍ V KODANI (miluju tenhle popis)

Jsem teprve na začátku, takže žádná recenze ještě nebude, ale stejně si ji přečtěte.:)

 

KISS

M.

NEPROPÁSNĚTE TENTO TÝDEN!

NEPROPÁSNĚTE TENTO TÝDEN!

PRE-WEDDING SHOOTING ♥ N+K

PRE-WEDDING SHOOTING ♥ N+K