Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

XMASS TIPS for SISTERS & FRIENDS

image

Možná jste neveděli, že kromě Míši má každá z nás mladší ségru a pro tu vybírat dárek bejvá někdy fakt něco! Předvánoční běsnění a hysterické lítání po krámech? Serfování po slevových portálech nebo eshopech? Zapomeňte! My upřednostňujeme “osobitější” přístup a i proto jsme pro vás vybraly TOP VÁNOČNÍCH DÁRKŮ PRO SÉGRU / KÁMOŠKU, které nám přišly pod ruce za poslední měsíc a zaujaly nás a většinu z nich jsme navíc věnovaly do naší VELKÝ VÁNOČNÍ SOUTĚŽE! Jaké to jsou? 

  • ŠPERKY TŘPYTIVÝ

image

V našem okolí je opravdu hodně kámošek, které na svém zápěstí nosí ozdoby v podobě krásných korálků a díky nové kolekci ESSENCE mají navíc i další význam. Třeba HAPINESS, LOVE, PEACE, STABILITY, FREEDOM, TRUST, ENERGY, PASSION… Ale pozor, PANDORA dělá i krásné prstýnky nebo celé sety s naušnicema a náhrdelníkem a jeden takový můžete vyhrát právě ve VÁNOČNÍ SOUTĚŽI, která probíhá už 2.týden…

image

Hodně holčičí záležitost. Přináší pohodu, naladí na tu správnou vánoční atmosféru a krásně provoní každý pokoj! Objevily jsme americkou firmu, která má více než 170 let odborných znalostí v oblasti výroby svíček Candle-lite. Vyrábí hned několik kolekcí svíček lišících se designem a vůněma. Stojí sice okolo 499,- ale máte jistotu, že ať vybere jakoukoliv vůni nebo tvar, tak zaručeně neuděláte chybu!

  • SLUCHÁTKA

image

Je to sice trochu dražší dárek, ale do litru se určitě vejdete, slibujem :) Pokud preferujete spíš pecky tak zajdětě do jakýhokoliv Apple storu pro Happy Plugs. Mají několik designů jako třeba růžové zlato, maskáčový nebo leopardní vzor. A pokud raději uzavřená sluchátka třeba na běhání tak jedině SONY, který seženete už za 390,- ve světle růžové barvě nebo můžete soutěžit o tyhle parádní bílo-stříbrný.

image

Nechceme být samolibý, ale dobře víme, že tohle naše ségry i všechny kámošky v okolí ocenily. Můžou ho totiž nosit jak pod sako nebo svetr do města, tak i do školy a dokonce i na párty, kde určitě zaujme jedním ze čtyř provokativních nápisů! Teď jsou navíc ve slevě jen za 396,- tak koukněte na eshop Representu a objednávejte dokud jsou…

image

Pokud chcete tento rok překvapit něčím originálním, tak určitě objednejte tohle “boží zboží” z eshopu DIFFERENT FASHION. Doporučujeme růžovou placatku na hory nebo na ples pod šaty s nápisem- “WOULD YOU JOIN ME FOR A DRINK?”, termosku s nápisem- “JUST MY CUP OF TEA”, taštičky na makeup nebo roztomilé peněženky a bloky o kterých už jsme psaly v minulém postu na blogu. 

image

Věnovat trochu odpočinku a zkrášlování není vůbec špatný nápad! Spa deep cleaning obsahuje 7.kroků, po kterých se snad každá bude cítit jako znovuzrozená, tak věnujte dárkový poukaz na tuhle kúru a sestry vás budou milovat! 

image

Nebyly by to Vánoce bez fuseklí! Netvrdíme, že to je bůhvíjak originální dárek, ale lepší, když dáte barevný a vtipný fusky než ty, co maj pro ně určitě připravený rodiče :) Proklínáte pořád svou “pračku zřačku”… Pokud ano, tak sáhněte po designových ponožkách, které opravdu nejdou přehlédnout, vyvarujete se tím navíc problému, že byste hledali druhou… jsou totiž nezaměnitelný a když na to přijde, můžete mít klidně každou jinou :) Cena 529,- a i o ně můžete soutěžit až do 21.12 v naší VELKÝ VÁNOČNÍ SOUTĚŽI nebo si je už teď objednat na www.socksinbox.cz

image

BLOGES TIP: A aby vaše ségry nebo kámošky u stromku pořádně mrkaly, doporučujem poukázky do obchodních center! V naší soutěži můžete vyhrát vouchery na 2.-3.tisíce do Lindexu, F&F, Reserved nebo New Yorkeru!

Tak postujte svoje white&gold fotky s označením #blogesrobes na Instagram a vyhrajte jednu z těchto i dalších cen!!!

PŘEDSTAVENÍ NOVÉ KOLEKCE F&F S/S 2015

KABELKY & BOTIČKY