Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

WHO IS THE BEST? BLOGES ROBES CONTEST!

image

Kdy jindy vyhlásit BEAUTY SOUTĚŽ o zkrášlující produkty, služby a procedury než na začátku Nového roku, kdy si většina z nás dává předsevzetí související s naším zevnějškem? Účast v hledání BEST MORNING HAIR nás velmi mile překvapila a dokonce i pobavila :)

Není jednoduché vybrat pouze dva výherce a proto jsme si přizvaly odborníky na slovo vzaté, kteří v oblasti BEAUTY u nás zaujímají přední pozice a jsou velmi uznávaní ve svém oboru.

Margita Skřenková - přední česká vizážistka, pracuje pro nejlepší fashion časopisy jako Elle, Harper`s Bazaar, Dolce vita, Cosmopolitan… Spolupracuje na natáčení zahraničních beauty reklam, s předními českými návrháři, fotografy a hair stylisty. Stará se o Daru Rolins se kterou právě začíná natáčet druhou řadu Hlasu Československa a jako první přišla s nápadem najít nejlepší ranní účes!

Je supervizorem všech přehlídek Prague Fashion Weekendu. Je hlavní makeup artistkou pro Maybelline NY v ČR a SR a makeup ambasadorkou pro vlasovou značku Label.m. Druhým rokem se také bude účatnit jako makeupartist Fashion weeku v NY.

image

Druhým porotcem a odborníkem přes MORNING HAIR je skvělý vlasový guru MICHAL ZAPOMĚL!

Patří k české špičce a generaci silných kadeřnických osobností, které se objevily v přelomové době a stály ve správný čas na správném místě. Provozuje dva salony nesoucí jeho jméno (Salon Portrait v Praze a Plzni), sbírá ceny v prestižních mezinárodních soutěžích a pravidelně vytváří své vlasové kolekce. Je kreativním ředitelem značky ALTERNA a pomocí svých internetových stránek s e-shopem www.luxusnivlasy.cz dává šanci mít krásné vlasy všem. Jeho služby s naprostou spokojeností využívají i naše Blogesky Nikol M. a Kristýna.

Kdo prošel sítem?

ABSOLUTNÍ VÍTĚŽKOU NEJEN U POROTCŮ A V NAŠEM HLASOVÁNÍ , ALE I NA FACEBOOKU (přes 200 likes) se stává ANETA MEREŽKOVÁ a získává žehličku na vlasy Rowenta, permanentku do fitness BODY BODY, zeštíhlovací proceduru od Petra Clinic, balíček pro krásný úsměv od značky PresiDent, samoopalací nástřik Provocative Beauty, šampóny Alterna, kosmetiku Loreal, Maybelline NY, Concept Provance, parfém Loccitane, šťávy Ugo a musli MIXIT. 

image

Rády bychom taky odměnily za odvahu a pěkný zpracování ADAMA DĚTSKÉHO VIP vstupem do fitness BODY BODY, ale druhý balíček cen je určen zejména pro holky, takže o druhé vítězce nám pomůžete rozhodnout vy! 

  • Na našem FACEBOOKU se můžete během pondělí i úterý zapojit do hlasování o druhou vítězku!

Tohle je našich TOP 9 ze kterých nám můžete pomoc vybrat tu nej:

image

Tak stay in touch, brzy se dozvíte výherkyni druhého super nadupaného beauty balíčku.

Všem ostatním děkujeme za účast i super ranní hnízdečka, těšte se na VALENTINE LOVE CONTEST :)

>>FASHION SHOW<<