Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

WEEKEND TIPS

image

PHARELL WILLIAMS VE VERONĚ NA INTIMISSIMI FASHION SHOW ON ICE 

image

Nikol opět odlétá na víkend do italské Verony na každoroční velkolepé představení nové kolekce naší oblíbené značky INTIMISSIMI a tentokrát to bude pořádná show, která je jediná svého druhu! 

image

V Arena di Verona se představí největší hvězdy světové krasobruslení! Boj tmy se světlem, samoty s láskou, ledového chladu s ohněm citů a emocí – to bude jedinečná Intimissimi on ice OPERAPOP ze které vám brzy přineseme reportáž na blog i Facebook!

image

image

Slavnostní otevření Yana Thal showroom se připojí k oslavám Zažít město jinak!

V rámci oslav devátého ročníku sousedských slavností Zažít město jinak se v sobotu 20. září uskuteční slavnostní otevření obchodu s luxusní módou. Návrhářka Jana Thálová otevře showroom značky Yana Thal na Praze 2 – Vinohradech v Korunní 46. 

image

Těšit se můžete na 20% slevy při nákupu, ale i na bohatý program.
Navštívit nový butik můžete od 12:00 do 23:00 a kdykoli během dne si vychutnat kávu a skvělé domácí pohoštění od Kuřete v podvazkách. Od 20h bude módní show a videoprojekci Dress code book, celé odpoledne i večer pak k poslechu i tanci zahrají DJs.

image

image

The Cake ve spolupráci s Novoměstskou radnicí a Café Neustadt vás zve na první z plánované série neformálních eventů!

BURGER BUZZ / Burgers & Music / 21. září od 14.00 na nádvoří Novoměstské radnice & v Café Neustadt, Karlovo náměstí 1

image

O co jde?
Vybrané restaurace, bistra a další podniky propagující kvalitní maso představí svůj signature burger v degustační verzi, která odpovídá přibližně ½ standardního burgeru. Každý návštěvník dostane u vstupu hlasovací lístek s možností zaškrtnout svého favorita. Večer po sečtení hlasů vyhlásíme favorita dne, který získá diplom Burger Buzz Favorit. Tak doražte hladoví :)

image

image

Náš oblíbený bárek v centru Prahy Cafe Érra celý víkend rozlejvá burčák! Mňam! Doražte taky na burčákobraní a něco dobrýho k jídlu do ulice Konviktská 11, Praha 1 kousek od Betlémáku.

image

SHOPPING, WORKING, TRAVELLING...

SOUTĚŽ CZECH BEAUTY