Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

WEEKEND CULTURE TIPS!

Kam vyrazit za kulturou? Přinášíme vám ty nejlepší tipy na víkend!
image
Kino/Grandhotel Budapešť

Režisér West Anderson, který má na svém kontě takový trhák jako Až vyjde měsíc, natočil další film- Grandhotel Budapešť, který je právě v kinech! Naše Robeska Nikol K. si tento film tak zamilovala, že na něj vyrazila se svým miláčkem hned dvakrát! Zaručujeme jak kulturní zážitek, tak posílenou bránici;)

image

Výstava/Tim Burton

Pokud jste milovníkem Burtonovských filmů, bude tato výstava pro vás tou správnou volbou, jak strávit odpoledne. Vystavuje se umělcova tvorba od dětských let do dneška, k vidění je přes 500 kreseb, maleb, fotografií, skicářů, animovaných děl a sochařských instalací se zaměřením na výtvarná témata a motivy opakovaně rezonující v rozmanitých postavách a světech známých z Burtonovy výtvarné i filmové tvorby.

image

Divadlo/ Ideální pár

Současná tragikomedie o relativitě věcí, o umění lhát, (ne)schopnosti milovat a o tom, co už nejde vzít zpátky. Ideální pár v režii Adama Krause je ideální volba v případě, že budete řešit otázku ‘kam zajít do divadla’. V hlavních rolích se představí Kristýna Leichtová a Marek Adamczyk. Tato inscenace je první hrou na repertoáru divadelní společnosti TEĎ, takže nejenom že se pobavíte, ale ještě podpoříte ‘mladé umělce’.

image

Koncert/ Tata Boys

Neuvěřitelného čtvrt století své aktivní činnosti vloni oslavila tahle parta věčně mladých kluků z pražské Hanspaulky, kterou od jejího počátku vede dvojice nerozlučných kamarádů Mardoša a Milan Cais. Tuto sobotu je můžete vidět v Turnově!

image

Interbeauty Prague

Pokud chcete objevit nové trendy v kosmetice a objevovat nové značky, jako např. NONSOLO NERO, vyražte na veletrh kosmetiky a kadeřnictví!

image

My se chystýme na Výstaviště na VELETRH KOSMETIKY ze kterého vám v příštím týdnu přineseme report :)

MAKE-UP TRICKS! VÍME, JAK NA TO...