Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

WE LOVE IT

Protože se pro vás snažíme sledovat všechny novinky a trendy, přijímáme pozvání na akce, kde se předvádí nové kolekce a my máme informace, které vám předáváme dál. Tento týden tomu nebylo jinak a navštívily jsme showroom URBANLUXU.CZ.

image

image

image

A co nás zaujalo nejvíc?

Zima je v plném proudu a samozřejmě nesmíme zapomenout na ponožky. Nejlepší volba je navlíknout “šťastné ponožky” HAPPY SOCKS, které seženete právě teď na Urbanluxu.cz se značnou slevou. Vyberete si s celé škály možných barevných kobinací a se svých zkušeností můžeme dodat, že jsou to jediné ponožky, které když dáte darem, tak neurazíte.

image

image

Máte rádi, když  móda pomáhá? My tedy ano a to přesně udělala značka suprových bot TOM’S , které nově najdete v nabídce URBANLUXU. Nejenže jsou to nejvíc pohodlné a stylové boty na jaro/léto, ale mají i další pusy o kterých, když víte, obouváte je ještě raději.

O CO JDE?

V roce 2006 americký cestovatell Blake Mycoskie na svých cestách zjistil, že mnoho dětí v méně rozvojových zemích nemělo ještě nikdy na svých nohách žádné boty. Proto spojil svůj dobrý charakter a podnikavý potenciál a založil společnost TOM’S Shoes. Úmysl pomáhat funguje takto: při zakoupení jednoho páru bot zákazník „zakoupí“ i jeden pár bot, který je darován jednomu dítěti v nouzi. Aneb, jak zní slogan firmy One for One – jeden pro jednoho.

No nevíme jak vy, ale my ty boty milujeme.

image

image

image

image

TAKE YOUR TIME!