Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

WE LIKE IT UNISEX!

image
Opakem Femme Fatale, kterou u nás na blogu ztělesňuje 75% naší crew je tzv. TOM BOY look, který má rozhodně něco do sebe a Týna si v tomto stylu doslova libuje. Šaty a sukně sice u ní ve skříni visí, ale používá je jen ve výjimečných situacích nebo když je to nutný a předepisuje to dress code. 
image

Trochu jsem se chtěla hrabat v historii TomBoy looku, kde a jak to vzniklo a možná to začalo tím, když ženy poprvé oblíkly teplákovky na olympádě! :D Zvrhlo se to během genderový revoluce, nástupu feministek a lesbiček, uzákonění registrovaného partnerství, až to došlo tak daleko, že občas zezadu nepoznáte, jestli jde o holku nebo kluka. 

Každopádně se jedná o smysluplný vývoj, protože ne každý si chce hrát za každou cenu na dámičku. Boyfriend džíny, šáčko a chelsea boots jsou prostě pohodlný kousky, což ví i Kate Moss, která je asi největší propagátorkou tohoto stylu a už jí to nikdo neodpáře.

image
image

ZÁKLAD ŠATNÍKU

NAHORU / Rovně střižené sako nebo kabát, džíska, křivák, bomber jacket

DOLU / Boyfriend jeans, skinny nebo leather pants

NA NOHY / Chelsea boots, mokasíny, lakovky, slip on Vansky

NA HLAVU / klobouk

image

Pro víc inspirace sleduj Instagramy, kde najdeš spoustu outfitů v tomto stylu!

WEAREWILDFANG / KRISTYNA POLIČEK / RICHIE PHOENIX / ITS ARI FITZ

TOP VALENTÝNSKÉ DÁRKY