Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

WE ARE HERE NOW!

Albert Černý si po úspěšné kapele CHARLIE STRAIGHT založil novou kapelu s názvem Lake Malawi a místo nudných kapelních triček se rozhodli udělat vlastní značku oblečení.
image
Legíny navrhla a ušila jeho talentovaná sestra Karolína Černá, která studuje oděvní design na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně a ještě o níc hodně uslyšíme…

image

Na všech kouscích a designech bude mít hlavní roli kufr s nápisem HOLIDAYS FOREVER, protože prý symbolizuje radost ze současnosti a dodává: “Hodně lidí pořád čeká na to, až něco v životě přijde, až se něco změní a budou šťastní. Hodně lidí naopak žije v minulosti a zatrpkle opakuje, že tehdy to bylo všechno lepší… ”
image

A jak vznikl název celé kampaně? “Když jsme se z Charlie Straight vrátili z natáčení klipu v New Yorku a jezdili po koncertech dodávkou, uvědomil jsem si, že žiju svůj sen. Že dělám to, co mě v životě baví a že mám vělké štěstí… Že mám vlastně svým způsobem pořád dovolenou. Tak jsem si to napsal na kufr. ”
image

Podívejte se na krátká boží videa, který ve slow-mo natočily speciálně pro tuto kapaň. 

KÉŽ BY BYLY PRÁZDNINY NAVŽDY, CO?  
S novou kolekcí WE ARE HERE NOW je můžete mít, tak sledujte: 

MRKEJTE NA NAŠÍ DALŠÍ RECENZI, V HLAVNÍ ROLI MAKE UP!

AUTUMN WE'RE READY!