Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

VIVAT TECHNIQ

image

image

Nikol K. nedostala pod stromeček pouze vysnění Macbook, ale také ještě jeden hodnotný dárek a to sice od našeho klienta SONY, který jí udělal neskutečnou radost! 

image

SONY Ježíšek naděloval telefon Xperia Z3 Compact, který je jako dělaný pro každou správnou blogerku! Je vodotěsný, takže můžete klábosit s kamarádkou i když prší nebo fotit pod vodou!!!

 image

  • Ze 4 odstínů barev si Nikol vybrala tuhle mintku, skvěle totiž ladí k její zrzavý hřívě

Po vzhledové stránky tedy naší recenzí prošel, ale co další parametry?

Telefon je trošku větší a zastává tedy tak trochu pozici menšího tabletu, přesto padne do ruky! Je to údajně díky odolným panelům z tvrzeného skla na obou stranách telefonu a zaoblenému rámu -> odolný tedy rozhodně je (pár pádů už bohužel zažil)! Oceňuji přehlednost funkcí, také velký výběr aplikací (hlavně na úpravu fotek:) a na to, co umí je poměrně lehký.

image

Co je pro blogerku snad nejdůležitější, je výdrž baterie. Tento nový Sony Xperia vydrží v běžném provozu až dva dny! V našem NONSTOP provozu vydrží vklidu celý den, takže don’t worry.

Sečteno podtrženo, Sony šlape na paty konkurenčnímu iPhonu - sorry holky… Jako velké plus také beru výběr příslušenství. K telefonu jsem dostala flashku, kterou lze připojit přímo do telefonu a přenášet tak data z počítače či naopak. Chytrá věc je také power banka, kterou ocení všichni závisláci, kterým zkrátka nestačí baterka na celý den. Na testování jsem měla také SmartBand, o kterém jsme psaly před pár měsíci - recenze ZDE.

Hodnotíme plným počtem a jdem ještě zkusit tu voděodolnost…

image

BEST OF 2014 BLOGES ROBES

DEGUSTACE VE FLAVOURS