Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

TOP CZECH FASHION DESIGNERS WE LOVE

image
Jarní Mercedes-Benz Fashion Week je za dveřma a kromě toho, že už se teď budíme ze spaní z toho, co si sakra vezmeme na sebe a máme 39° horečku, jak už se nemůžeme dočkat, tak chceme i trochu zavzpomínat na ten podzimní. Určitě si ho taky vybavujete, spamovaly jsme fotkama a videama jak šílený. Takže tenhle post je hlavně o tom, který český designery fakt milujeme a slintáme nad každou jejich novou kolekcí. Tečka.

JAKUB POLANKA 

image
image
Jedno z nejzvučnějších českých jmen, které si na loňském MBFW zasloužilo standing ovation a budova Právnícké fakulty byla nabitá energií, že by se dala vzít s sebou do kabelky.

Pro jeho tvorbu je charakteristické vrstvení, monochromatičnost, plné využití vlastností materiálu, ať už se jedná o splývavost nebo naopak schopnost držet tvar. Pánské kolekce prezentoval pod značkou Pietro Filipi. Aktuálně žije napůl v Praze a napůl v Paříži. Poslední roky se pravidelně prezentuje v Čechách s novou kolekcí. Milujeme jeho smysl pro detail a jak si umí hrát s látkou a střihem. Jeho tvorbu poznáme na sto kiláků.

„Nechci navrhovat něco, co bych sám nenosil.“

„Z ženy se snažím vytvořit múzu, hrdinku nějakého příběhu, a je příjemné, když se s tím ta žena ztotožní a někam ji to posune. Kdežto u chlapa mám méně svobody, protože tam přemýšlím víc prakticky, přemýšlím, jestli se rukáv nebude mačkat, a jestli lem nebude dřít… .“

SLEDUJ ÚCHVATNÉ VIDEO Z PŘEHLÍDKY, KDE POLANKA V RÁMCI SHOW POSTŘÍKÁ SVÉ MODELY ČERVENOU BARVOU! OCH OCH! MUST SEE!

LA FORMELA


image
image
Tohle dynamické a kreativní trio stihlo za svou krátkou existenci dokázat, že patří mezi českou mladou špičku! Mirka Kohutiarová, Katarína Kopková a Antonín Soukup se potkali při studiu na Technické Univerzitě v Liberci, kde všichni vystudovali obor oděvní a textilní návrhářství a úspěch na sebe nenechal dlouho čekat. Jejich kolekce jsou sveží, nadčasové a plné překvapení.

Tonda navíc pochází ze stejného města jako Nikol s Týnou. Z Mostu. Znají se už od malička, takže je hodně příjemné sledovat navzájem své kroky, které mají namířeno stále vejš a vejš!

image
image

Není vůbec náhoda, že se modely této progresivní značky objevují v prestižních módních časopisech jako Harper’s Bazaar, Dolce Vita nebo Elle. Trio se momentálně stěhuje do nových a větších prostor, ve kterých nasajou snad ještě více inspirace a my už se nemůžeme dočkat, co nového předvedou tento rok. I když už teď víme, že nám zase spadne brada. 

MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN

#SUPERROLEMODEL FOR LINDEX