Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

TIME FOR YOURSELF

Poslední dobou vám pravidelně přinášíme vždy pár tipů, co s víkendem. Tentokrát jsme to vzaly trochu z jiného soudku a místo kulturních a párty tipů vás budeme inspirovat, jak využít čas a udělat něco pro sebe.

image

  • UDĚLEJTE SI MÍSTO VE SKŘÍNI

Léto pomalu končí, je to smutné, ale je to tak, tak co si udělat místo na nové kolekce? Poslední dobou, vždy když otevřeme skříň, spousta věcí z ní vypadne, protože už se tam jednoduše nevejde. Máte to podobně? Tak vyházejte zbytečnosti a dejte stranou to, co už jste neměly dva roky na sobě, už si to totiž nevezmete nikdy. Míša to nedávno udělala a vyřazené věci odvezla do Second Handu Fox´s, kde vaše věci vezmou a až se prodají dostanete peníze, třeba na nové hadříky.

image

  • ZKUSTE NĚCO NOVÉHO

Co takhle zkusit něco nového? Děláním stále stejných věcí do kola se nikam neposunete a to nechcete nebo? Při nových aktivitách třeba potkáte i nové lidi, kámoše nebo lásku. Za nás doporučujeme golf, vyčistíte si u něj hlavu a budete se soustředit jen na sebe, Míša s ním začala před měsícem a trénuje minimálně dvakrát týdně. Zkuste zavolat kámoškám a najděte si nejbližší odpaliště ve svém okolí. Dalším ozkoušeným tipem je naše oblíbená fitness metoda Body Body, dělá super postavu, rozjede vám metabolismus a působí pozitivně i na psychiku. A co dál? Vyražte na paddle board do Žlutejch, kdo to nezkusil, jako by nebyl.

image

  • UVAŘTE SI PRO SEBE, NEBO SVÉ KÁMOŠE

Kdy jste naposledy nakoupily a udělaly dobrůtky pro své kámoše, nebo jen pro sebe. Udělejte to. Nemusíte přeci stále někde vysedávat. Pokud se vymlouváte, že nemáte fantazii na domácí menu mrkejte na FOODLOVER, tam zaručeně něco najdete, teď je tam třeba tip na vajíčkovou pomazánku. ŇAM!

image

  • VYTVOŘTE SI SVOJÍ KOLEKCI

Buďte kreativní! Vytvořte si kolekci čehokoliv, fantazii se meze nekladou. My třeba ve spolupráci s Represent vytvořily další kolekci triček a máme z ní vekou radost.

image

Nedávno nám třeba přišla tahle krásná zásilka, kterou si i vy můžete objednat na INSTAGRAMU. Stačí si přidat i_am_luc a ona už vám vytvoří, co potřebujte.

KISS

BR

PITNÝ REŽIM TROCHU JINAK!

INSTAX WORKSHOP S VERŠATYL