Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SWEET F&F HOME

image

Minulý týden byl nabitý akcema a představovačkama novinek. Všude už se kompletně změnily kolekce nejen oblečení, ale i bytového designu. My zavítaly do showroomu značky F&F, kde jsme si zas každá vyhlídla zkrášlovací kousky pro náš byteček.

image

image

Musíme se přiznat, že v showroomu F&F se cítíme jako u sebe v pokojíčku. Je tam skvělá atmosféra, milý lidičky a spousta krásných věcí.

image

image

Každá jsme si našly to své. Míša miluje krásné polštáře této značky, pro jeden s potiskem růží si hned zašla do obchodu. Týně se moc líbil koupelnový elegantní černo-bílý set. A obě Nikol už mají v kuchyni skleničky s potiskem jahůdek, banánů a citronů.

image

image

Největším překvápkem bylo, představení vánoční kolekce. Sice trošku brzy, ale servírovalo se k tomu cukroví a bramborový salát, což nám vůbec nevadilo.

A BIT OF FASHION …

image

image

Nevydržely jsme a zašly omrknout i štendry s hadříkama. Určitě stojí za to zajít okouknout novou kolekci do obchodů. Mají spoustu kožešin, krásných šatů, nebo psaníček. Jo a nezapomeňte se zastavit u sekce ‘prádélko’.

image

OUTFITS OF THE DAY

image

Poslední dobou jsme začly příspěvky doplňovat o outfity. Zde jsou další, tentokrát více denní stylingy (až na Míšu, ta už je připravená i na večer).

Nikol M.: mikina a kraťasy/Zara, taška/Obag, boty/Adidas Neo

Týna: legíny/Topshop, bunda/H&M, kšiltovka/H&M, Boty/Baťa, batoh/Reserved

Nikol K.: triko/homemade, kraťásky/Mango, boty/Toms

Míša: overal/Asos, boty/Mohito, šperky/Antipearle

VAŠE BR