Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SUPPO(A)RT

Tento týden jsme měly opravdu napilno. Alespoň co se týče módních událostí. Pojďme si to hezky všechno shrnout. Ve středu jsme zašly přivítat TOMS ve Fresh Labels:

image

Stačily jsme se také seznámit se sympatickou designerkou Alenou Bělíkovou, která tvoří pod značkouLa Mode de Bohême a jejíma peříčkovýma náhrdelníkama. Taky jsme omrkly novou kolekci ODIVI, kterou Nikol Moravcová oblíkla jak na moderování nové kavárny CACAO tak i na moderování 5.narozenin ONE MAGAZÍNU na Občanské Plovárně. 

image

Zúčastnily jsme se představení limitované kolekce šperků od Libky Safr v La Galleria NOVESTA, otevíračky nového obchodu s oblečením SUPERDRY na Chodově a milé párty u Leedy, kde jsme si z její letošní kolekce vybraly hned několikatery šaty!

image

Nesmíme opomenout náš nový objev- butik BUFFALO LONDON u Obecního domu, kde se zamilujete na první pohled… 

image

Další, zásadní akcí byla Shooting Fashion Star v nově otevřeném Mánesu, kde naše kameramanka Mirečka vše zdokumentovala a natočila, takže se již brzy můžete těšit na další exkluzivní video!

image

image

image


Hezký, kulturní víkend vám přejí

Vaše Blogesky*

neKEDSej!