Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SUMMER CONTEST WINNERS!

image

Oh la laááá! Je to tady. Určitě jste byli všichni nejvíc nedočkavý. Přišlo nám 100 úžasných a originálních fotek, takže jsme se nevyhly hádkám a diskuzím, kteří budou ti šťastní.

Jak víte, nerozhodovaly jen likes (ty nás spíš dokázaly usměrnit v rozhodování), ale vždy nás dostane fotka, která je vtipná a originálně zpracovaná. Takže jdeme na vyhlášení. Bude to dlouhý, takže get ready! :)

INSTAX TISKÁRNA 

  • Kristýna K. má oko na fotky a tiskárna od Fujifilmu je pro ní jako dělaná.

image

O BAG

  • O bag stylová taška patří Lucii T., která se nechce tahat se svým psím miláčkem v ruce, jelikož moc dobře ví, že mu to bude nevíc slušet v  téhle italské krásce! 

image

ROWENTA

  • Tyhle holky nutně potřebujou Rowentu! Alexandra A. vyhrává fén a Adéla T. získává volumizér. Congrats! :-*

image

DESTROY

  • Jedny boty pro maminku Kate S. :-*

image

ŠPERKY / DEERS BY KAMILA, STYLE AVENUE

  • Plus size modelka Irenka M. která vypadá naprosto luxusně, když je ověšená šperkama. Zaslouží si náhrdelník La Mode Bohéme a šperky od Style avenue. Eva J. si troufla nakreslit Jelínka by Kamila Písaříková a nás to baví. 

image

SLUNEČNÍ BRÝLE CARRERA BY JIMMY CHOO

  • Tyhle krásky si zaslouží Olina V. Její malá  dcerka, fashionistka po mamince už ví, že slunečný brýle jsou základ. Tak tady máte ještě jedny do sbírky.

image

FASHION - KURZ NAVRHARSTVI

  • Alžběta M. má celkem slušně nakročeno, má styl a je frajerka, že si dokázala vyrobil čelenku a top. Snad se v oděvním kurzu naučí další vychytávky, které jí posunou zas o krok dál. Veronika D. vypadá moc sladce v sukýnce od Tulles by Tess, tak si jí užij.

image

FOCENÍ S PETROU KROPÁČOVOU

  • Dita D. je frajerka, že se sebou dokázala něco udělat. To si zaslouší pořádnej photoshooting. Enjoy!

image

BEAUTY BALÍČKY!

  • Kosmetiku Kiehls, Guerlain a Nonsolero vyhrává Tung T. pro svou přítelkyni Žanetu, ta tě bude milovat! :) A Aneta si bude moct užít voňavou kosmetiku od Concept Provence a Bourjois! Gratulujeme!

image

Uuuuuuf, tak a je to. Tohle bylo horší než předávání cen Grammy. 

Gratulujeme výhercům. Ozvěte se nám klasicky do inboxu, ať se domluvíme na předání. 

Vaše BR! :-*

JSEM TĚHOTNÁ aka JSEM HOT MAMA!