Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SUMMER BEAUTY TIPS

image

Venku prší, takže ideální čas po prosluněném víkendu, abychom svoji pleť i tělo podrobili rituálu “hýčkání”. Jaké jsou naše letní tipy na nejlepší kosmetiku?

image

  • Tato značka je na českém trhu novinkou! Ve světě má však tradici již od roku 1851 a za její kvalitou stojí bohatá farmaceutická tradice. My už máme některé přípravky ozkoušené a jsme nadmíru spokojené.

image

BLOGES ROBES TIPS:

Pokud o této značce slyšíte poprvé, zajděte si na Smíchov do jejich prodejny, kde vám milá obsluha ráda poradí. My doporučujeme CREAM DE CORPS: hydratační krém a co je největší pecka a musíte mít v koupelně je denní krém-POWERFUL-STRENGTH LINE-REDUCING CONCENTRATE: krém na obličej s největším obsahem vitaminu C na trhu, po kterém do vteřiny cítíte zahřátí a vyživení pleti. Zázrak, fakt!

image

  • Guerlain je klasika. Novinkou je nejlepší rozjasňovače, tvářenka a make-up. Nejenže si jejich letní edice všimnete na první pohled, ale když se tím namalujete na opálenou pokožku, tak si zas všichni všimnou na první pohled vás :)

image

  • Bourjois už k nám prostě patří. je to cenové dostupný a kvalitní. Když  otevřete naše kosmetické taštičky, u každé z nás najdete něco. Nejvíc ale milujem ultra držící rtěnku ROUGE EDITION, kterou teď navíc můžete vyhrát v naší LETNÍ SOUTĚŽI spolu s řasenkou, která dává ultra objem a tužkou na rty i obočí!

image

Tato značka pro vás z Itálie přivezla kosmetiku obsahující jen přírodní výtažky. Co je podle nás největší vychytávka? Tělový a obličejový peeling Lotosový květ ( cena: 587,-)

image

To co je přírodní, to je naše. CONCEPT PROVENCE je naprosto úžasná, voňavá, francouzská kosmetika, které nelze odolat. Už jste se sprchovaly VINNOU RÉVOU? Máte šanci, mrkněte na stránky www.conceptprovence.cz!

image

A TO NEJLEPŠÍ SI NECHÁVÁME NAKONEC! POKUD VÁS ZAUJAL JAKÝKOLIV Z NAŠICH TIPŮ, TAK PRO VÁS MÁME SUPER ZPRÁVU: TOHLE A MNOHEM VÍC MŮŽETE VYHRÁT V NAŠÍ VELKÉ LETNÍ SOUTĚŽI!

STÁČÍ BÝT ORIGINÁLNÍ A POSLAT NÁM FOTKU S TÍM, CO CHCETE VYHRÁT. MRKEJTE SEM A VYHRAJTE - SUMMER CONTEST!

Vaše BR