Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

STRAIGHT THE POSE

image

Jak jste si mohli všimnout, v poslední době jsme si dost oblíbily nosit vyžehlené, uhlazené vlasy. Nejenom proto, že je to chic, ale i proto, že kloubíme schůzky, akce i práci dohromady a chceme si připadat celý den “upravené” a ready i na nečekané večírky! Vyzkoušely jsme proto žehličku od Rowenty Keratin Shine Liss &Curl z řady ELITE MODEL LOOK.

 image

Díky Keratin & Shine povrchu žehlicích ploch vlasy budou působit zdravým dojmem a díky turmalínu s ionizací budou lesklé. Ach! Co víc si přát…

image

A co to vlastně ten keratin a turmalín je?

MALÝ SLOVNÍK BLOGESEK:

Keratin je základní prvek vlasu pro jeho sílu a elasticitu

Turmalín přirozeně vytváří ionizaci pro hladké, hebké a zářivě lesklé vlasy, které se potom jednoduše upravují

Žehlička dokonce vklidu zastane funkci kulmy (viz obrázek). A ještě něco! Rowenta Keratin Shine Liss &Curl se nahřívá do 60s a teplota je nastavitelná až do 230°C, takže se s ní rychle a snadno pracuje!

image

Velkou výhodou je automatické vypnutí, takže si ušetříte nervy, když spěcháte a nejste si jistá, zda jste žehličku vypnula (známe to všechny:)

BLOGES SUMMER DRINKS