Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

STAY GOLD. STAY BEAUTY

Vybraly jsme 5 věci, který vás rozzáří, obohatí a obšťastný. Stejně jako zlato!

image

1. olej NUXe


Celý název týhle multifunkční parádičky je Nuxe Huile Prodigieuse OR. Je to suchý olej se třpytkama, kterej dokáže nejen vaší kůži, ale i obličej a vlasy doslova rozsvítit a ještě k tomu skvěle voní! 

  • Tento věhlasný revoluční olej díky obsažených vzácným olejům prospívá vaší pleti a zanechává sametově hebkou pokožku, vyživuje vlasy, poskytuje jim lesk a navíc hydratuje a zvláčňuje pokožku! Cena je okolo 500,- a seženete ho v Sephoře nebo na e-shopech s kosmetikou.
image


2. Lak na nehty MAC


Stalo se už takovým naším zvykem, že pravidelně každý měsíc navštěvujeme FASHION ARENU ve Šťerboholích a zavítáme do THE COSMETIC COMPANY, kde mají značky jako BOBBI BROWN, MAC, CLINIQUE, ESTÉE LAUDER a právě i MAC se slevou až 70%. A při poslední návštěvě jsme objevily tenhle úžasnej zlatej lak na nehty, kterej vypadá nejlíp na nohách v žabkách a stojí jen 167Kč! 

  • Všeobecně máme laky od Macu oblíbený, protože jsou fakt kvalitní, vydrží dlouho a maj super odstíny! Zastavte se schválně omrknout třeba pudry, který mají teď ještě o půlku levnější! Prostě nakupovat kosmetiku v Outletu se vyplatí!
image


3. LUSH mýdlo #GAY IS OK!


Začátkem prázdnim nám přišel vyvoněný balíček LUSH! a v něm bylo tohle mýdlo s nápisem GAY IS OK s vůní citronové trávy, která už měsíc voní v našich koupelnách! Byla to sice limitka, takže k prodeji už neni, ale proč je tedy v našem váběru TOP GOLD? 

  • O víkendu se koná pochod hrdosti - GAY PRIDE, který má letos motto: STEJNĚ JSME VŠICHNI TEPLÝ! A maj pravdu, obzvlášť v tomhle počasí. Tak si jdem dát sprchu, snad nám to mýdlo neupadne…
image


4. BOBBI BROWN - BRONZED GLOW


Taky vás dokáže naštvat, že se některý produkty dělaj jen jako limitky a nemůžete si je koupit jindy, třeba jako tahle vánoční vychytávka, kterou už nikde nesežete? No taky proto jezdíme do naší oblíbený Fashion Areny, protože v Outletu mají kromě novinek prostě všechno! 

  • Našly jsme tam tenhle dokonalej bronzer a rozjasňovač v jednom, kterej je jasnym důkazem, že se tam vyplatí jet! Nejenom že má stylovej RETRO obal, ale je úžasnej jak pod obočím, tak i na lícních kostech nad tvářenkou i jako oční stíny a doporučuje ťupnout i nad horní ret-tím se vám rty opticky zvětší a pokud se nebojíte, tak můžete přejet i po nose a tím si ho zas opticky zúžíte! Jasnej MUSTHAVE!
image5. ZLATÉ TETOVÁNÍ


Omíláme vám celá léto, že to prostě musíte zkusit! Pokud jste si ještě žádný neobjednaly, tak zítra doražte na náš BLOGES BEACH MARKET do Žlutých lázní, kde si ho budete moct vyzkoušet od 30kč!

  • Máme velmi dobrou zkušenost s tetovačkama od www.zlatetetovani.cz, které fakt vydrží, ale je trochu dražší. Pro ty z vás, kterým to stačí jen na chvilku a preferujou barevný tak doporučujem www.partygirl.cz, kde po naší NIKOL dokonce pojmenovaly některý vzory :)
image


SOUTĚŽ!!! Chcete vyhrát novou vůni od GIVENCHY - DAHLIA DIVIN, který dělá tvář Alicia Keys? Stačí zítra dorazit na náš #BLOGES BEACH MARKET a použít tento hashtag přes který si rovnou vytisknete fotku pomocí Instagrafu. Nejlepší fotka z marketu vyhraje tuto úžasnou letní vůni GOLD PINK, kterou všechny tři bezpodmínečně milujeme!

image