Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SPORTY SPICE!

image

Je jednou z vašich priorit vypadat dobře a ve fitku se cítíte jako ryba ve vodě? V tom případě je tento článek jak ušitý na vaše tělo. Jak všechny víme, lenost je náš největší enemy, proto si přečtěte pár typů, jak s ní bojovat a vyhrát nad ní jednou provždy!

LUNCH BREAK TRAINING!

Není nic lepšího, než si z kanclu odběhnout místo oběda do fitka. Ten si můžete v klidu vychutnat potom. Stále více fitek zaměřuje své studiové hodiny právě na 12 hodinu, protože aktivní odpočinet je ta nejlepší volba.

image

Stačí vám protažení?

Zkuste si dát polední Vinyasu ve studiu YogaMe. Nic náročného. Hezky se vyrelaxujete, vypnete mozek a rozproudíte krev. Dodaná energie k nezaplacení.

Chcete posílit CORE?

Ve studiu Fitness Kotva je každé úterý od 12h, 30ti minutový intenzivní trénink CX Works, zaměřený na posilování břicha, zad a vnitřních hlubokých svalů. Jako neříkáme nic, ale pod vedením Rii Hrušovské, se stihnete zapotit během pěti minut a navíc si můžete na SLEVOMATU koupit levnější permici!

Jste neúnavní a rádi makáte?

V tom případě zkuste naše oblíbený BodyBody - intenzivní 20ti minutový trénink pod vedením profesionálního trenéra, který vám dá do těla tak, že ani nestihnete odmlouvat. Co chtete přesně posilovat si můžete stanovit před tréninkem nebo mlčte jednou provždy.

  • Pokud nemáte dostatečnou motivaci, tak je tu jasná rada. Na nás holky zákonitě platí nový vychytávky, oblečení nebo hudba do fitka. Hned je ten den na běžícím páse hezčí. 

image

Zkuste bezdrátový, sportovní sluchátka Sony, který připojíte ke svému mobilu přes bluetooth a máte vystaráno. Neštvou vás žádný kabely a běžíte si jak laňka.

image

Lahev na pitnou vodu. Nezbytnost! Zkuste si pořídit jednu stylovou, místo toho, abyste si kupovali pořád ty stejný petky. Musíme se přiznat, že pro vás chystáme překvápko k Vánocům. Máte se na co těšit.

GET FIT. GET BETTER.

Vaše BR.

CO JE NEW V NEW YORKERU?

BODY MILK SHOT FOR YOUR BODY!