Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SHOPPING, WORKING, TRAVELLING...

image

Přesně před týdnem touhle dobou se konaly dny Marianne a my si udělaly pracovní výlet do Ostravy. Takový náš první teambuilding. V obchodním centrum FORUM NOVA KAROLINA, kde probíhala celá akce, jsme strávily víkend a musíme uznat, že tento prostorný a stylový nákupák skoro strčil Prahu svým vzhledem do kapsy.

image

image

Začaly jsme hned zostra po ránu. Nikol M. celou akci profesionálně odmoderovala a my se jí smály v zákulisí! Ne, sranda. Support nechyběl! (takže jsme jí druhý den, po párty na Stodolní, rychle běžely pro Vincentku na hlasivky :)

image

Event se nesl v duchu Sexu ve městě - DÁMSKÁ JÍZDA, takže kdo jiný mohl tuto akci podpořit než my, že jo :)

image

Nikol K. měla na starost beauty koutek a rychlo-proměny místních shopaholiček, co potřebovaly poradit s líčením a stylingem.

image

Míša názorně předvedla místním holkám, co dorazily na casting do modelingové agentury, jak se chodí přehlídky! A bylo na co koukat. Mladí a nadějní studenti návrhářství zde předvedli svoje extravagantní kolekce a tak Míša kromě přehlídky Mohito a Sinsay odnosila i modely talentovaných návrhářů (např.z WhyNot)

image

Týna si střihla stylingový číslo, vlastně takový workshop, na naší nové kolekci triček a předvedla variabilní pojetí nošení triček. Croptop naší modelce dost slušel, co?

image

V pauzách jsme využily slevový kupóny, šly se nakopnout energíí do Stars a hlavně online streamovaly, co právě děláme. Aby vám nic neuniklo! :-* Tak sledujte i nadále náš Facebook, protože i tento víkend bude na co koukat :)

WEEKEND TIPS