Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

SHAKESPEAR TROCHU JINAK

Jsme mezinárodní! Ano, i u nás se hraje divadlo anglicky!

V roce 2008 přijel Guy Roberts z Texaského Austinu do Prahy s hostujícímu představení Macbeth a už tu zůstal! Řeč je o Prague Shakespear Company.

Soubor Prague Shakespeare Company je jediný profesionální anglickojazyčný soubor v Čechách a ve střední Evropě. Specializuje se na uvádění her Williama Shakespeara v angličtině s profesionálními herci. Snaží se spojovat to, co zůstává živé z minulosti, s moderními divadelními postupy.

image

Dnes má premiéru trošku erotická, přesto divoce inteligentní a mrazivě komediální hra Venus in Fur (Venuše v kožichu) od Davida Ivese, která je u amerických kolegů broadwayským hitem. V červnu jí můžete vidět s anglickými titulky, na podzim pak v českém znění.

image
A my vyhlašujeme bleskovou SOUTĚŽ na našem FACEBOOKU! Prvních dvacet získá vstupenky na toto představení v termínech 9., 13. a 18. 6., stačí napsat název oblíbené hry od W.Shakespeara!
image

Pokud chcete vidět Shakespeara v originále, tedy v jeho rodném jazyce i dobových kostýmech, jak bylo v 17.století zvykem, tak zavítejte na další počin tohoto souboru As You Like It, kterou PSC uvede ve Stavovském divadle 29. a 30. 6.!

LÁSKA NA PRVNÍ POSLECH