Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

REEBOK YOGA SENSATION

Nedávno se v Praze konal největší festival jógy ve střední Evropě a my, jako velké sportovní nadšenkyně jsme u toho nemohly chybět. Protože zbytek týmu byl na dovče, vyslaly jsme na tento maraton Míšu s kamerou a tak můžete mrknout, jak to tam vypadalo.

image
  • Musíme se přiznat, že jóga  pro nás byla mnohdy nudná, protože jsme všechny hodně akční a rády se při cvičení totálně zničíme. S postupem věku jsme jí ale začaly víc a víc propadat a zjistily, že pokud máte správné místo a správnou trenérku, tak vám tento druh cvičení opravdu pomůže zklidnit vaší mysl.
image
  • Míša jógu cvičila hlavně na Bali, protože tahle země k tomu prostě vyzývá a přijde vám to tam jako denní rutina, stejně tak jako třeba snídaně. Pokud se však nikam nechystáte, tak vám doporučujeme studio YOGAME, kde se můžete potkat s Nikol nebo DŮM JÓGY NA SMÍCHOVĚ, kde najdete i aerojógu - jógu ve vzduchu.
image

KISS

BR

Z PRAHY DO BERLÍNA ZA 10 MINUT.