Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

PUSH YOUR LIMITS!

image

Měsíc leden je ve znamení GET FIT! Ostatně jako každej rok. Už si zvykněte. Co taky jinýho dělat v tomhle nudným měsíci, než se potit ve fitku? :) A když už jste se teda kousli a začali na sobě pořádně makat, je potřeba přemýšlet z velké části i nad životsprávou. A to není jen tak. Proto vám v tomhle postu poradíme, jak své tělo dostat do kondice ještě rychleji.

image

image

  • Skvělý kokosový proteinový drink COCOTEIN s kousky kokosu, který je dobrý pít před nebo po náročném tréninku, pro doplnění potřebných bílkovin a adekvátních tekutin potřebné pro vaše unavené tělo po náročném cvíču. Mňam!

image

Občas se stane, že se vám do fitka prostě nechce, i když moc dobře víte, že byste měli jít, protože ten pocit hned po tréninku je nenahraditelný.

Čím je dobrý se nakopnout? Každej určitě znáte spalovač L-CARNITIN!

  • Urychluje spalování, snižuje svalovou únavu během cvičení a dokáže vás i příjemně nabudit na cvičení.

SO GET FIT! FEEL BETTER!

BLOGES TIP: Domluvily jsme vám slevu 10% na celý sortiment na www.fit-pro.cz, při zadání BLOGESROBES promokodu, kde všechny tyhle super podporovače sežente. Doporučujem i vitamíny určený speciálně pro ženy nebo třeba činky a švihadla, který tu maj za super ceny! 

VIDÍME SE VE FITKU!