Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

PRAGUE FASHION NIGHT 2014

Už zítra - ve čtvrtek 27. března - centrum metropole na jeden večer ožije nakupovááááááním!!!

Tento speciální večer budou mít butiky prodlouženu otevírací dobu do 22.00 hodin! Celý program bude zahájen na Staroměstském náměstí v 17.00 hodin za účasti supermodelky Petry Němcové, šéfredaktorky Harper’s Bazaar Barbary Nesvadbové a českých módních návrhářek Kláry Nademlýnské, Beaty Rajské, Tatiany Kovaříkové a dalších zajímavých hostů.

Organizátoři Prague Fashion Night připravili speciální prodejní prostor i pro mladé módní tvůrce -POP-UP STORE V LA CORTE, luxury apartments, Petrská 1131/2, Praha 1 – otevírací doba 10.00–22.00 hodin, kde pak bude AFTERPARTY!

Exkluzivní výběr módy a doplňků od slovenských návrhářů, mladých českých návrhářů, také Martini bar, Toni & Guy vlasové poradenství a Lexus lounge. (Můžete zde najít modely z dílny vítěze Dreft Black Card 2013 Lukáše Macháčka, Karolíny Otevřelové atd..)

Při příležitosti Prague Fashion Night, nabízí butik SWAROVSKI na adrese Celetná 7 a Malé Náměstí 1 speciální slevu 15 % na všechny produkty, tak si rozšiřte svou výbavu o třpytivé šperky Swarovski!

My tam nebudeme chybět! Začínáme na Staroměstském náměstí už v 17h a shopovat budeme celou noc! Tak pohodlnou obuv a vidíme se v některém z butiků, see ya at nite!!!!