Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

PIETRO FILIPI VIP COCTAIL

image

Jako jediné bloggerky jsme měly tu čest se zúčastnit VIP akce Pietro Filipi, která se konala minulý čtvrtek v prostorách reprezentativní prodejny Národní 31. Představena byla kolekce SILVER LINE z dílny Ivany Mentlové, ale také pánská kolekce, kterou vytvořil Vladimir Staněk.

image

image

Velice nás také zaujala ucelená minikolekce iDENTITY od Anny Tuškové, která získala od Pietro Filipi absolutně volnou ruku. Vznikly tak kousky, které jsou určeny pro každodenní nošení do města a které v sobě nesou prvky minimalismu, elegance a uvolněného/ pohodlného stylu.

image

Kromě dobrého jídla a pití bylo možno ochutnat také úžasnou Pražskou čokoládu, které neodolala ani jedna z nás!;)

image

Kolekce AW14 by Ivana Mentlová a Vladimir Staněk.

image

Stavebními prvky SILVERLINE pro podzim a zimu se nesou v minimalistické verzi denního oblečení - saka, kalhoty různých délek, čisté linie hedvábných košil nebo asymetrických topů v městských odstínech černé, šedé a bilé.

image

image

Mezi modelkami se kromě Jitky Nováčkové, Denisy Domanské a Terezie Kovalové se na mole objevila také světoznámá topmodelka Veronika Fašínová! Za muže to byli Patrik Vilímek, Robin Barnet nebo herec Daniel Bambas!

image

Zaujala nás i základní myšlenka PIETRO FILIPI a to sice: osvobodit ženu od závislosti na sezonních komerčních trendech a poskytnout jí výběr nadčasových, a přitom akutálních oděvůs respektem jejího individuálního stylu.

Oběma návrhářům gratulujeme k velmi podařené kolekci AW14 a už teď se těšíme na tu další- SS15!

TOP 12 PARFÉMŮ, KTERÉ ZA ŽIVOT MUSÍŠ MÍT!