Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

PANDORA ESSENCE COLLECTION

image

Pandora nedávno představila novou podzimní kolekci, kterou jsme si nemohly nechat ujít.  Její název je Essence a charakterizuje ji 12 symbolických přívesků/korálků. My bychom kolekci nazvaly jedním slovem éterická, což je i krásná ambasadorka Klára Issová.

image

Podstatou celé kolekce je již zmíněných 12 přívěsků vždy jiného významu. Můžete si vybrat například INTUICI, TRPĚLIVOST, KREATIVITU, nebo VÁŠEŇ. Nejlepší na Pandoře je, že máte volnou ruku a můžete si náramek vytvořit podle svého stylu a pocitů. Nebo ho dotvářet postupem času a korálky si měnit podle momentální nálady.

Vybrat si můžete také ze dvou druhů náramků. Na prodejně vám přesně změří velkost zápěstí, aby vám náramek dokonale seděl.

image

Klára Issová v šatech od Ivanky Mentlové.

image

A JAKÝ KOKTEJL JMÉNEM PANDORA JSME SI NAMÍCHALY MY?

Míša sáhla po přívěsku VÁŠEŇ, TRPĚLIVOST, INTUICE.

Týna jede v KREATIVITĚ, CITLIVOSTI, PŘESVĚDČENÍ a NADĚJI.

Nikol K. vybrala INTUICI, ÚSPĚCH, SÍLU a KREATIVITU.

Nikol M. dala přednost nové kolekci prstýnků a naušnic.

Cenově se náramek pohybuje cca za 1 500,- Kč. Jednotlivé korálky od 990,- až po ty zlaté, které jsou stojí kolem 4,500,- Kč.

Pokud si nevíte rady, co se k vám hodí nejvíc, udělejte si test ZDE.

HELLO AUTUMN

Zázrak jménem Aminexil