Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

OUTFITY Z FASHION PLANET

image

O novém multibrandovém e-shopu a butiku v Mladé Boleslavi FashionPlanet jsme vás už informovaly. Co jsme si ale každá vybrala se dozvíte v následujícím postu:

image

image

  • Nikol se oblékla od hlavy k patě od značky DOCA. Nejvíc si zamilovala zajímavě tvarovanou kabelku, která připomíná krabici na klobouky- tu si také hned odvezla.

image

image

  • Tinka je kabátová, takže nás nepřekvapilo, že sáhla po podzimní vzorované tunice nebo army kabátku. Hádejte s čím nakonec odjela?

image

image

  • Nikol ihned při vstupu okradla figurínu o klobouk, kabelku a nakonec i o svetro-kabátek. Zaujaly jí také dvoubarevné kozačky na klínku a hodinky a psaníčko..

image

image

  • Míša v sobě zkrátka elegantní dámu nezapře. Sáhla po rafinovaných černo-bílých šatech, originálním kloboučku a botách na podpatku. Outfit doladila krásnou brašnou od značky DOCA.

image

Návštěvu butiku FashionPlanet jsme si moc užily a vyřádily jsem se až až! Těšíme se na další návštěvu už brzy, která bude, doufejme, už v Praze!

Speciální sleva pro naše čtenáře na nákup na eshopu nebo v kamenné prodejně FashionPlanet! Pokud uvedete heslo blogesrobes, získáte slevu 10%!

NÁKUPNÍ PÁRTY S 30% SLEVOU V

PRAVIDELNÝ PŘÍSUN...KULTŮŮRY