Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

OOOH! I LOVE YOUR HAIR <3

image

Jeden z nejlepších pocitů, když vám někdo něco pochválí a vy víte, že ten čas strávený v koupelně stál za to. A v lepším případě, že ty tři hodiny u kadeřníka měly svůj smysl. Změna je život a tou nejlepší je si nechat udělat nový vlasy nebo si s nima minimálně ráno aspoň trochu pohrát a netrestat je pod kšiltovkou. Ale známe i svý bad hair day, co? Taky se stává.

OBARVI JE!


image
image
  • Víte moc dobře, že chodíme k našemu milovanému Dominikovi na vlasy do salonu Portrait by Michal Zapoměl a jsou nám vždy splněný všechny naše přání! Jedno z nich bylo mít je na jaro obarevný. 
  • Týna si nechtěla ničit svoje, protože by musela zesvětlovat, tak radši využila extention pásky od HAIRTALK, který má přilepený na svých vlasech a je to mnohem šetrnější varianta.
  • Nikol prošla taky menší změnou a musíme uznat, že jí ten růžový přeliv s fialovýma odleskama sluší dokonce víc, než ty její blonďáky.
image

Je vám asi jasný, že se těch barevných vlasů jen tak nevzdáme a můžete se rozhodně těšit na další experimenty a proměny. 

Kiss

Vaše BR*