Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

ONLY FOR MEN!

image

Některý kluci jsou mnohem větší fajnovky, než jsme si myslely! No nic, trochu inspirace neuškodí ani mužskému pohlaví. Dobrý první dojem už napodruhé níkdy neuděláte, takže se řiďte naším oblíbeným pravidlem: “Style is answer to everything.”

image

image

BARBER SHOP

  • Přenechte stříhání, místo vaší drahé polovičce, odborníkům a nechte se hýčkat. Konkrétně v Thomas Barbes Shop na Praze 1, ze kterého budete odcházet s pocitem pravého muže. Navoněnej, oholenej břitvou, po skleničce whiskey a masáži hlavy. Nejlepší relax or not? 

image

image

MARSHAL APPAREL

  • To chceš! Grafik, designér a milovník módního minimalismu, detailu a prvotřídní kvality Jiří Marshal, vyrukoval před pár dny s dechberoucí kampaní v rámci své nové kolekce oblečení M A. Tváří pánské linie se stal světoznámý albín Shaun Ross. No comment. We love it!

image

NASOMATTO FRAGRANCES

  • Originální a jedinečné vůně, které podtrhnou charisma každého chlapa. Zkuste jednou upustit od běžných parfumérií a stavte se v INGREDIENTS v Jáchymově ul., kde najdete výběr těch nejkutovnějších parfémů a kosmetiky, v nějvyšší dostupné kvalitě a jedinečném designu. Nebudete vědět, kterou dřív. Fuck off Aqua di Gio!

That’s it!

Vaše BR!

image

image

BLUSH ME, YOU BLUSH!