Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

OBJEVILY JSME NOVOU PLANETU!

To, že milujeme módu a jsme úplné maniačky jste si už asi všimli…Takže vás asi nepřekvapí, že když jsme objevily multibrandový obchod FashionPlanet, neváhaly jsme ani minutu a vypravily jsme se do Mladé Boleslavi omrknout na vlastní oči, jestli je nabídka TAK dobrá, jako na eshopu!

image

 

Jak je už z videa patrné, po butiku, kde je největší zastoupení a hlavně výběr značky DOCA jsme lítaly jako zmatené včely a nevěděly, co si dříve vyzkoušet! Tolik krásných věcí, kabelek, doplňků a bot jsme dlouho na jednom místě neviděly!

image

image

Dozvěděly jsme se, že značku DOCA výhradně distribují sympatičtí sourozenci, kteří k tomu všemu ještě mají styl! Přesvěčte se a sledujte FashionPlanet i na Instagramu!

POZOR! POZOR!

Speciální sleva pro naše čtenáře na nákup na eshopu nebo v kamenné prodejně FashionPlanet! Pokud uvedete heslo blogesrobes, získáte slevu 10%!

BLOGESKY NA NÁVŠTĚVĚ V L´ORÉAL PARIS