Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

OBJEVILY JSME...

image
image


Wafless je zbrusu nový projekt a brand, který mají na svědomí týpci z Prahy, který si budují krok po kroku vlastní značku, která je inspirovaná hudbou, graffiti, ulicí, životem v industriálním městě, typografií a grafickým designem. Pokud je vám stejně jako nám sympatický tenhle přístup, čtěte –>


image
  • Limitky, často i o pouhých třech kusech, kvalitní materiály - to je typické pro mini série Wafless 


Kluci začali pěkně od píky. V roce 1994 namalovali svoje první graffiti a vytiskli první samolepku! O dva roky později navrhli a prodali první tričko, potom přišly pohlednice, různé letáčky, kartičky, samolepky, placky a tašky. Spousta věcí vznikala spontánně, spíše pro zábavu nebo kamarády a jejich okolí. Následoval maraton spoluprácí se zajímavými umělci, značkami nebo dokonce spolunavrhli grafické a street art výstavy! Potom se přehouplo století a kluci zabrousili i do vydávání svého časopisu SOAP. Nyní přichází s novým projektem, kterým je právě značka WAFLESS.

A CO JSME SI VYBRALY MY?
image

Míša si vybrala kšiltovku Since I Wrrr, kterou ráda kombinuje se svým oblíbeným stylem - sportovní elegancí. Zato Týna si jede svůj štýlek v beanies a k tomu přidala origoš unisex mikču PSSSSSS. Pokud jste jí i vy propadly, doporučujeme neotálet a objednávat - je vyrobená v pouhých 18ti kusech!


image


Nikol K. si tentokrát experimentovala, jelikož tohle není úplně její styl. Vybrala si  kšiltovky, které začala nosit od té doby, co nám zásilka od Wafless přistála na stole! Oblíbila si černou W planetu, protože je univerzální a dá se nosit ke všemu!


image
image

No a Nikol M. si kromě designového zápisníku s mottem BLESS FOR LESS vybrala ještě další vychytávky jako peněženku I <3 CASH na drobáky, hřebínek v cool kapse nebo náramky. V jejím balíčku nechyběly samozřejmě ani vtipné a výstižné stickéry.


image
image


Není nad to si občas koupit originální kus a podpořit tím ještě řemeslo a um šikovných lidí. Máte prostě dobrý pocit, že jste udělali něco dobrého a ještě lepší pocit jedinečnosti, když se vás okolí ptá odkud to máte :)

DIVADELNÍ KOUTEK