Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

NO MORE PEELING

image

Co mají společného S.J.Parker, Demi Moore a naše Nikol M.? Špičkový kartáč na obličej pro sonické čištění pleti, díky kterému budete mít tu nejlepší pleť vašeho života. Na český trh totiž konečně přichází Clarisonic!

image

Tento zázrak byl vyvinut týmem inženýrů a vědců v Seattlu ve státě Washington a je to poslední hit v oblasti skincare, který v sobě spojuje patentovanou technologii s revoluční vizí a přináší nové obzory v oblasti péče o pleť.

image

Původně byl vyvinut pro odborníky v oblasti péče o pleť, kteří jej měli využít při terapii, a tak se přístroj Clarisonic rychle stal čistícím kartáčkem číslo 1, který doporučují přední dermatologové, estetici a další odborníci. Po absolutním úspěchu na světovém trhu si ho ale konečně budeme moct pořídit i u nás!

image

Clarisonic Plus seženete v Sephoře za 5850,-Kč – včetně příslušenství. Je vybaven třemi různými rychlostmi pro čištění obličeje a dvěma různými tříminutovými režimy (konstantním a pulzním)

image

Verze Plus je navíc opatřena funkcí nastavitelného časovače T-Timer®, který se vždy na chvíli zastaví, čímž signalizuje, že je třeba přejít k jiné části obličeje, a tím usnadňuje provádění jednominutového řízeného čistícího cyklu: 20 sekund na čelo, 20 sekund na nos/bradu a 10 sekund na každou tvář. Za méně než 60 sekund je díky působení mikro-masáže pokožka hebčí, hladší a vypadá zdravě a to se nám zejména v období letních opalovaček dost hodí! 

LETŇÁK STARTUJE PRÁZDNINAMA V ŘÍMĚ