Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

NO MORE HANGOVER!

image

Taky vám není po vydatném párty víkendu úplně nejlíp? Máte nějaké osvědčené triky, které vás hodí zpátky do provozu?

  • My nedáme dopustit na vyprošťovací sklenici plnou minerální vody Vincentky! Ta jediná nás dokáže postavit zpátky na nohy. Kdo byl na našem včerejším narozeninovém večírku, tak nám dá určitě za pravdu! :)
  • Dodá organismu chybějící minerální látky, neutralizuje překyselení žaludku a zamezí dehydrataci a je výborná na podrážděné hlasivky. To přešně potřebujeme! :)

image

A jelikož právě běží i naše DETOX soutěž, tak to můžete rovnou pojmout i tak, že tento víkend byla váše poslední párty a od zítra můžete rozjet detox, o kterém se dočtete na našem blogu a zde i pravidla soutěže.

Je potřeba dodržovat i pitný režim. Pokud se během detoxu chystáte i cvičit, je možný, že vás kvůli nedostatku minerálů a hořčíku budou chytat křeče, kterým právě zabráníte pitím Vincentky! Mimo jiné pomáhá i pro doplnění jódu - pro ty, co mají problémy se štítnou žlázou.

image

Tak snad už je vám líp!

Hezkou neděli,

vaše BR! :-*

LET'S MIX.IT BABY!