Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

NA FINTILKY...

image

V poslední době jsem byly pozvány na pár beauty akcí, kde nám představily fakt zajímavé vychytávky na léto. My vybraly ty TOP, které ve své šminkovnici prostě musíte mít!

image

image 

Značka Bourjois nás poslední dobou velmi mile překvapuje. Naposledy nás dostaly nesmyvatelné rtěnky, které nosíme denně do práce i na večírky a uznaly jsme, že jsou opravdu “nesmrtelné”. Vydržely všechno!

Teď nás dostala zmizíkovací linka. Každé z nás občas ujede ruka a potom řešíme dilema, zda se odlíčit a přemalovat, nebo to nějakým způsobem zachránit. Problém je vyřešen! Bourjois představil linku, která jde ugumovat- to mění situaci! DOPORUČUJEME!

image

image

Naše Tinka si zamilovala největší novinku léta- multifunkční olej NUXE, který můžete použít jak na vlasy, tělo, tak i na obličej! Navíc třpytky, které tento olej obsahuje, dodávají ten správný glanc! Přes den sexy na pláži, na večírku za královnu noci!

image

image

Míša si v poslední době ujíždí na pastelových barvičkách nejen na oblečení, ale ladí k tomu i nehty. Laky od Bourjois nabízí jak řadu nude, která je letošním hitem, tak i “pastelky”, mezi kterými si Míša nejvíc oblíbila levandulovou, tyrkysovou, nebo starorůžovou.

image

image

Protože Nikol K. nepatří mezi slunící se typy, oblíbila si vychytávku Terra Tropica, která dodává pleti lichotivý tón světla, který se odráží na kůži. Můžete jej použít jako tvářenku, rozjasňovač či sluneční pudr!

image

NÁŠ TIP!

Naneste na štětec dva odstíny pudru TERRA TROPICA a vytvořte jím na každé straně vašeho obličeje číslo 3 : od čela směrem k lícním kostem a dolů po linii čelistí až na krk, tímto vytvoříte krásné opálení, tak jako byste strávila celé léto pod tropickou oblohou. A jako třešničku na dortu naneste trochu pudru na štětec a naneste je na místa, která se nejvíce opalují- čelo, lícní kosti, bradu a nos, výsledkem bude okamžitý a efektní!

 

BLOGES TIPY NA VÍKEND

CZECH DREAM TEAM / WATTER BATTLE