Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

MUSIC VIBES!

Díky hudbě dokážeme protancovat celou noc, probouzí nás k životu po ránu, během chvil strávených ve fitku nebo nám zpříjemní mlčenlivý cestování v metru se sluchátkama v uších.

CO NÁM PRÁVĚ TEĎ HRAJE V IPHONECH NEJČASTĚJI?

M.I.A.

Exotická zpěvačka ze Srí Lanky, kterou sledujeme už dlohou, nás dostává svým jasným a silným názorem. Její skladby mixují prvky elektroniky, hip hopu, alternativy a world music. Navíc má hodně osobitý a inspirativní styl olékání, to my můžeme!

Její poslední album s názvem Matangi si určitě nenechte ujít!

MAJESTIC CASUAL - CHAPTER l.

Tahle kompilačka se směsí indie, experimental, hip hopu a popu vás dostane hned na prví poslech. Na albu najdete taková jména, jako jsou například Disclosure, Ellie Goulding, SBTRKT, Flume a další. Je to hodně nadupaný a určitě si to budete chtít poslechnout víc než jednou!

KANYE WEST - YEEZUS

Tenhle megalomanský vizionář si na albu Yeezus sáhl hodně hluboko do duše a natočil temnou a industriální desku, která vás překvapí nečekaným soundem. No, nudit se nebudete! 

BEYONCE - BEYONCÉ

Queen B není moc potřeba komentovat, její nejnovější album mluví za vše. Co písnička, to klenot.

Všechny alba stáhnete na itunes.com za super ceny. Lalala lala.

Kiss.

BR.

BEST MORNING HAIR DÍKY ŽEHLIČCE & FÉNU OD ROWENTY A PROFESIONÁLNÍ VLASOVÉ KOSMETICE OD ALTERNY!