Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

MUSIC & MOVIES & MANY MORE...

Pomalu se blíží zásadní mezník prázdnin - přelom července a srpna. Pro mnohé nejlepší měsíce v roce! Jak si je ještě víc zpříjemnit? Přinášíme tipy na akce v nejbližších dnech, který byste si jako rozhodně neměly nechat ujít!

  • DNES 22.7 - APEROL SPRITZ LETNÍ KINO U VLTAVY / ŽLUTÉ LÁZNĚ 22h

image

Každé úterý se pod širým nebem promítají italské klasiky v původním znění a tenhle super film mezi ně rozhodně patří. Nezapomeňte na teplý oblečení, protože Velká nádhera má téměř 3h, ale stojí to za to!

  • STŘEDA 23.7 / KONCERT JOSS STONE / LUCERNA

image

Po dlouhé době přijíždí tahle soulová zpěvačka do Čech. Vystoupí zítra a lístky v předprodeji seženeš za 840,-, na místě pak za 900,-!

image

To by nebyla naše Týnka kdyby si nevybrala orginální oslavu svých 27.narozenin. Takže kdo jí chce popřát a dát si narozeninovej running a pak za odměnu cupcake, tak doražte ve čtvrtek na Letnou, protože léto běží rychle a Prague Runners rychleji :)

image

Do terénu se vyráží každé pondělí a čtvrtek z budovy bývalého LTC Praha v Letenských sadech vedle tenisových kurtů (Letenské sady 32, Praha 7) . Je připraveno kompletní zázemí - šatny, skříňky, sprchy. Zahájení tréninku je v 18h a každý trénink i s protažením trvá přibližně 90 minut. Tréninky jsou zdarma a doběhem zpátky to samozřejmě nekončí. Dáme drink a dortík! Víc v NIKE apps.

  • PÁTEK 25.7- VÝLETNÍ KINO U VLTAVY - HOTEL BUDAPEŠŤ 

image

Vše o programu najdete na www.VYLETNIKINO.cz. V sobotu 26.7 promítají dokonce kultovní TRAINSPOTING:

image

Víkend bude nabitý akcema k prasknutí! Festivaly, koncerty, party.. ale my ho radši bude trávit aktivně:

  • SOBOTA 26. 7. - ZÁVODY WAKE SURF MATYLDA MOST

image

image

Unikátní mobilní tělocvična v Portu 62 ve které budou probíhaj tréninky pod vedením profesionálních lektorů. Stačí se bezplatně zaregistrovat na webu www.livewithfire.cza přihlásit se na konkrétní lekci vybraného instruktora. My zajdem na yogu, cross fit trening nebo bodypump!

Tak pěkný zbytek týdne, třeba se alepsoň jeden den potkáme :*

Vaše BR