Tři nejlepší kámošky. Moderátorka a herečka Nikol, stylistka Kristýna a modelka Míša si založily blog. Každá má jiné zájmy, styl a působí v jiné oblasti, ale jedno mají společné... 
Lásku k módě.

MOTTO OF THE DAY - AUTUMN OUTFIT Nothing more. Nothing less.  Předpověď počasí na další dny nehlásí nic pěnýho ani teplýho, a tak jsme se rozhodly obrnit stylovým oblečením, co nás zahřeje a který teď aktuálně seženete v obchodech. Ale jak to zkombinovat?  Můžete se nechat inspirovat našima stylingama, který jsme složily z nejnovějších kousků z našich oblíbených konfekcí jako je LINDEX, RESERVED, MOHITO, ZARA, MANGO, H&M atd.. a hlavně sneakersek! NIKOL MÁ NOVÝ ADIDY Takovýhle dárečky my moc rádi! Adidas Original poslal Nikol tyhle sněhově bílý Smithy na klínu, který se daj skvěle kombinovat k outfitům do města přidaj i pár cenťáků = ideální ke zvonům, který tuhle sezónu zase frčej tašku na notebook už asi znáte z jejího Instagramu (loňský Mohito) stejně jako péřovou vestu. Melírový svetr s třásněma je z e-shopu www.OMTOUCH.cz, kde mají ještě podobný. No a protože jsme za posledních pár dní hned několikrát navštívily nový Lindex, tak vám ukážem, jak se daj jednotlivý kousky sladit dohromady v jednom jedinym obchodě… LINDEX COMBO Míši postava má jednu velkou výhodu. Sluší jí prostě všechno! Nemusí si hlídat široký ramena, velký boky ani zadek a navíc je i docela vysoká, takže si může dovolit 7/8 střih kalhot i dlouhou vestu. Oblíbila si navíc i roláky, který se daj pořídit v několika barvách /nebojte i velikostech/.  Pokud vaše proporce nejsou tak symetrický, nechte se inspirovat Týnou nebo Nikol, který umí svoje nedostatky velmi šikovně maskovat a přednosti naopak vyzdvyhnout… Kris má silnější stehna a je vysoká, proto jsou pro její postavu ideální dlouhé střihy a tmavé barvy. Kostkovaná černo-bílá košile (799,-) je aktuálně jejím nejoblíbenějším kouskem ve skříni, stejně jako bomber jacket. Tyhle kousky jsou nadčasové a navíc jsou v černé barvě, takže vás nikdy neomrzí. Dlouhá parka je ideální na lítání po městě, kdy nechcete, aby vám táhlo na záda, a taky na afterparty do ranních hodin, kdy se vám hodí každej centimetr látky! OUTFIT NO.1 - Černá vesta (999,-) je MUST HAVE tohodle podzimu do každýho šatníku (nejen pro ty vysoký)! Klasickej černej klobouk taky a velurová béžová sukně (1 499,-) s koženým topem (2 999,-) sluší hlavně těm, který se nebojí trochu odhalit. Doporučujem k tomu kotníkový kozačky nebo heels (pokud jedete taxíkem:) OUTFIT NO.2 - Na Elle Shopping Night byl Nikolin nejčastějším doplňkem sklenička Prosecca :) Tyhle zlatý zvony s džínovou košilí zdobí i figurínu v novém storu v Palladiu, kterou jsme za Bloges Robes nastylovaly, protože kombinace DENIM & GOLD vypadá prostě nejlíp! Nikol si dala ještě snapback (asi bad hair day) a tenisky Tommy Hilfiger. Tak si vyberte ten správnej kousek (klidně oživte outfit jen barevnou šálou) a podělte se s náma o to na IG s hashtagem #BLOGESROBES know the best! Vaše Blogesky

MOTTO OF THE DAY - AUTUMN OUTFIT

Nothing more. Nothing less. 

Předpověď počasí na další dny nehlásí nic pěnýho ani teplýho, a tak jsme se rozhodly obrnit stylovým oblečením, co nás zahřeje a který teď aktuálně seženete v obchodech. Ale jak to zkombinovat? 

image
  • Můžete se nechat inspirovat našima stylingama, který jsme složily z nejnovějších kousků z našich oblíbených konfekcí jako je LINDEX, RESERVED, MOHITO, ZARA, MANGO, H&M atd.. a hlavně sneakersek!


NIKOL MÁ NOVÝ ADIDY

image
  • Takovýhle dárečky my moc rádi! Adidas Original poslal Nikol tyhle sněhově bílý Smithy na klínu, který se daj skvěle kombinovat k outfitům do města
  • přidaj i pár cenťáků = ideální ke zvonům, který tuhle sezónu zase frčej
  • tašku na notebook už asi znáte z jejího Instagramu (loňský Mohito) stejně jako péřovou vestu. Melírový svetr s třásněma je z e-shopu www.OMTOUCH.cz, kde mají ještě podobný.

No a protože jsme za posledních pár dní hned několikrát navštívily nový Lindex, tak vám ukážem, jak se daj jednotlivý kousky sladit dohromady v jednom jedinym obchodě…


LINDEX COMBO

image
  • Míši postava má jednu velkou výhodu. Sluší jí prostě všechno! Nemusí si hlídat široký ramena, velký boky ani zadek a navíc je i docela vysoká, takže si může dovolit 7/8 střih kalhot i dlouhou vestu. Oblíbila si navíc i roláky, který se daj pořídit v několika barvách /nebojte i velikostech/. 

Pokud vaše proporce nejsou tak symetrický, nechte se inspirovat Týnou nebo Nikol, který umí svoje nedostatky velmi šikovně maskovat a přednosti naopak vyzdvyhnout…


image
  • Kris má silnější stehna a je vysoká, proto jsou pro její postavu ideální dlouhé střihy a tmavé barvy. Kostkovaná černo-bílá košile (799,-) je aktuálně jejím nejoblíbenějším kouskem ve skříni, stejně jako bomber jacket. Tyhle kousky jsou nadčasové a navíc jsou v černé barvě, takže vás nikdy neomrzí.
  • Dlouhá parka je ideální na lítání po městě, kdy nechcete, aby vám táhlo na záda, a taky na afterparty do ranních hodin, kdy se vám hodí každej centimetr látky!


image


OUTFIT NO.1 - Černá vesta (999,-) je MUST HAVE tohodle podzimu do každýho šatníku (nejen pro ty vysoký)! Klasickej černej klobouk taky a velurová béžová sukně (1 499,-) s koženým topem (2 999,-) sluší hlavně těm, který se nebojí trochu odhalit. Doporučujem k tomu kotníkový kozačky nebo heels (pokud jedete taxíkem:)

OUTFIT NO.2 - Na Elle Shopping Night byl Nikolin nejčastějším doplňkem sklenička Prosecca :) Tyhle zlatý zvony s džínovou košilí zdobí i figurínu v novém storu v Palladiu, kterou jsme za Bloges Robes nastylovaly, protože kombinace DENIM & GOLD vypadá prostě nejlíp! Nikol si dala ještě snapback (asi bad hair day) a tenisky Tommy Hilfiger.


image

Tak si vyberte ten správnej kousek (klidně oživte outfit jen barevnou šálou) a podělte se s náma o to na IG s hashtagem #BLOGESROBES know the best!


Vaše Blogesky

5 DAYS IN  CONCRETE JUNGLE